0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-10-11 Kęstutis

Neesu didelis knygų megėjas, tačiau ši knyga tikrai labai patiko.
Gera istorija, nesunkiai skaitosi, pradedantiesiams skaityti tikrai rekomenduoju šią knygą

Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais


2021-05-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais" aprašymas

Knyga "Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais" skirta paaugliams.
Rašytojas vėl sugrįžta į savo moksleiviškus metus ir stebi "Vieno pavasario istorijoje" (2012) sukurtų personažų – Kaziuko Tilindžio ir Aliutės Šavalinskaitės – gyvenimo kelią, daugiausiai dėmesio skirdamas būtent paauglių kasdienybei, jų jausmams ir išgyvenimams.
Patrauklūs pedagogų paveikslai, jų neformalūs santykiai su bręstančiu jaunimu. Pirmosios meilės istorija papasakota šiam autoriui būdingu stiliumi – žaismingai ir, be abejo, linksmai. Humoro ir neįtikėtinų situacijų šičia tikrai netrūksta. Vaizduodamas savo herojaus vidinį pasaulį, paaugliškus džiaugsmus ir nuoskaudas, autorius, be kita ko, siekia parodyti, kaip neatsakingai anuometinės valdžios institucijos galėjo elgtis su jaunu žmogumi.2019-10-11

Neesu didelis knygų megėjas, tačiau ši knyga tikrai labai patiko.
Gera istorija, nesunkiai skaitosi, pradedantiesiams skaityti tikrai rekomenduoju šią knygą

Parašykite atsiliepimą apie "Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais, kurį parašė Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais" perkama kartu