Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aš esu Etmės Evė. Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose

Sudarė: Domas Kaunas
Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aš esu Etmės Evė. Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose" aprašymas

Ieva Simonaitytė (1897–1978) - viena žymiausių XX amžiaus lietuvių rašytojų, savo kūriniuose talentingai įamžinusi Mažosios Lietuvos krašto tragišką likimą ir jo gyventojų - lietuvių etninį savitumą. Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintoje Rašytojos gimimo 120-ųjų metinių minėjimo programoje buvo numatyta parengti ir išleisti atsiminimų knygą "Aš esu Etmės Evė". Ją sudaro 1978–1983 m. užrašyti 57 asmenų liudijimai apie I. Simonaitytės gyvenimo kelią, būdą ir kūrybą.

Knygoje "Aš esu Etmės Evė. Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose" taip pat skelbiamos archyvinės nuotraukos ir kai kurie dokumentai. Veikalas parengtas kaip mokslinė simonaitistikos šaltinių publikacija. Jos paskirtis - įprasminti socialines ir kultūrines naujoves pralenkusios garsios asmenybės kūrybinių idėjų tęstinumą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aš esu Etmės Evė. Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros memuarai

Domas Kaunas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aš esu Etmės Evė. Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aš esu Etmės Evė. Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aš esu Etmės Evė. Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aš esu Etmės Evė. Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Domas Kaunas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aš esu Etmės Evė. Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose" perkama kartu