Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aš – Hitlerio komandosas. Mussolinio išlaisvinimas ir kitos slaptos operacijos

Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aš – Hitlerio komandosas. Mussolinio išlaisvinimas ir kitos slaptos operacijos" aprašymas

Otto Skorzeny (1908–1975) – iš Austrijos kilęs nacių partijos narys, Waffen-SS karininkas, specialiosios paskirties būrio vadas, vienas iš slaptų Trečiojo reicho operacijų rengėjų. Garsiausia jo operacija – Abrucų kalnuose įkalinto Italijos diktatoriaus B. Mussolinio išlaisvinimas 1943 metais.

Apie šį žmogų Antrojo pasaulinio karo metais sklido daug legendų. Jis vadintas nepagaunamu A. Hitlerio supermenu, pačiu pavojingiausiu Europos žmogumi, o pokariu – net Izraelio specialiųjų tarnybų karininku.

O. Skorzeny, norėdamas išsklaidyti šiuos mitus, ėmėsi rašyti atsiminimus apie savo vaidmenį nacistinėje Vokietijoje ir veiklą karo metais. Knygoje "Aš – Hitlerio komandosas. Mussolinio išlaisvinimas ir kitos slaptos operacijos" aprašomi ir kiti diversiniai Trečiojo reicho padaliniai, naujų Vokietijos ginklų – pilotuojamų raketų ir torpedų – kūrimas, pokalbiai su fiureriu A. Hitleriu. Nors pokariu O. Skorzeny?iui ne kartą bandyta reikšti įtarimus dalyvavus karo nusikaltimuose, 1951 m. visi jam mesti kaltinimai panaikinti kaip neturintys pagrindo.

Iš vokiečių kalbos vertė Valdemaras Vičkus


  • Autorius: Otto Skorzeny
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955266303

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aš – Hitlerio komandosas. Mussolinio išlaisvinimas ir kitos slaptos operacijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Otto Skorzeny pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aš – Hitlerio komandosas. Mussolinio išlaisvinimas ir kitos slaptos operacijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aš – Hitlerio komandosas. Mussolinio išlaisvinimas ir kitos slaptos operacijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aš – Hitlerio komandosas. Mussolinio išlaisvinimas ir kitos slaptos operacijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aš – Hitlerio komandosas. Mussolinio išlaisvinimas ir kitos slaptos operacijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Otto Skorzeny tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aš – Hitlerio komandosas. Mussolinio išlaisvinimas ir kitos slaptos operacijos" perkama kartu