0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aš ir tu

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 5.39 SoldOut

Knygos "Aš ir tu" aprašymas

Nesutarimai su tėvais ir bendraamžiais.
Nekaltas melas.
Beprotiškas sumanymas pasislėpti rūsyje.
Ir negailestingai į savanorišką vienatvę įsiveržusi nepažįstamoji.

Keturiolikmetis Lorencas, rodos, turi viską: mylinčią motiną, visas jo užgaidas tenkinantį tėvą, auga visko pertekusioje aplinkoje. Tačiau jis jaučiasi kitoks nei bendraamžiai ir neįstengia prie jų pritapti. Todėl Lorencas svajoja gyventi pasaulyje, kuriame galiotų tik jo taisyklės ir visi jį paliktų ramybėje. Taip subręsta planas pasislėpti nuo visų ir visko. Bet į jo vienatvę nekviesta įsibrovusi mergina privers jaunuolį smarkiai pasikeisti...

"Aš ir tu" - tai knyga apie kiekvienam paaugliui žinomą skausmingą prieštaravimą: norą būti savimi, bet ir pritapti, siekimą būti nepriklausomam, bet kartu ir jausti ryšį su kitais. Tai taip pat knyga ir apie nepažįstamų, nepatirtų dalykų baimę, kurią visiems yra tekę išgyventi. Ir apie būtinybę ją įveikti – nes tik taip įmanoma augti ir bręsti.

Niccol? Ammaniti (Nikolas Amanitis, g. 1966 Romoje) – paauglių problemas itin tiksliai užčiuopiantis ir jaunimo labai mėgstamas rašytojas. „Aš ir tu“ Italijoje jau sulaukė milžiniško populiarumo – kaip ir to paties pavadinimo filmas, kurį pagal šį romaną sukūrė garsus kino režisierius Bernardo Bertolucci.

Iš italų k. vertė Ieva Mažeikaitė

  • Autorius: Niccolo Ammaniti
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090113509

Parašykite atsiliepimą apie "Aš ir tu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Aš ir tu", kurią skaitytojams dovanoja Niccolo Ammaniti. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Niccolo Ammaniti su knyga "Aš ir tu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aš ir tu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Niccolo Ammaniti. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aš ir tu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aš ir tu" perkama kartu