0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Aš jau pirmokas! Atminimų albumas apie pirmuosius mokslo metus

  • Nuolaida knygai -58%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 5.30 € (58%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Aš jau pirmokas! Atminimų albumas apie pirmuosius mokslo metus


2021-04-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aš jau pirmokas! Atminimų albumas apie pirmuosius mokslo metus" aprašymas

Įamžink šiame albume savo gražiausias ir įsimintiniausias akimirkas, kurias išgyvenai mokykloje. Čia rasi pakankamai vietos klijuoti nuotraukoms ir piešti.

Pažymėk, kas tau mokykloje labiausiai patinka, nupiešk save pakeliui į mokyklą, papasakok apie savo geriausius klasės draugus ir turėsi atminčiai margą bei turiningą pirmųjų mokykliniu metu albumą!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094402814

Parašykite atsiliepimą apie "Aš jau pirmokas! Atminimų albumas apie pirmuosius mokslo metus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Aš jau pirmokas! Atminimų albumas apie pirmuosius mokslo metus, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Aš jau pirmokas! Atminimų albumas apie pirmuosius mokslo metus aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Aš jau pirmokas! Atminimų albumas apie pirmuosius mokslo metus. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Aš jau pirmokas! Atminimų albumas apie pirmuosius mokslo metus dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Aš jau pirmokas! Atminimų albumas apie pirmuosius mokslo metus" perkama kartu