0

Aš jų neapleisiu… Ligonių maldos

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Aš jų neapleisiu… Ligonių maldos

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 10x15, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9789955293576

2020-11-30 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aš jų neapleisiu… Ligonių maldos" aprašymas

Šiame maldynėlyje "Aš jų neapleisiu… Ligonių maldos" rasite maldų, kurias galėsite kalbėti sirgdami: kentėdami ligoninėje, laukdami operacijos, nerimaudami dėl savo artimųjų.
Knygelėje "Aš jų neapleisiu… Ligonių maldos" taip pat įdėta maldų už ligonius, gydytojus ir slaugytojas, paaiškinamas Ligonių patepimo sakramentas, siūlomos maldos prieš Patepimą ir po jo.

Parašykite atsiliepimą apie "Aš jų neapleisiu… Ligonių maldos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Malda

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Aš jų neapleisiu… Ligonių maldos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Aš jų neapleisiu… Ligonių maldos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Aš jų neapleisiu… Ligonių maldos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Aš jų neapleisiu… Ligonių maldos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Aš jų neapleisiu… Ligonių maldos" perkama kartu