⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aš karalius, ar ne? (serija "Pasikalbėkime...")

2022-12-31 0.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aš karalius, ar ne? (serija "Pasikalbėkime...")" aprašymas

Daugybė vaikų, norėdami gauti tai, ko nori, tampa karaliais: vadovauja, įsakinėja, reikalauja. Labai svarbu, kad suaugusieji tinkamai į tai reaguotų.
Knygelė "Aš karalius, ar ne?" suteikia progą tėvams ir vaikams pasikalbėti apie jų tarpusavio santykius, elgesio normas, padeda geriau vieniems kitus suprasti ir mokytis susitarti svarbiais klausimais.

Dažnai girdime, ką mums sako vaikai:
Baikite kalbėtis, klausykitės manęs!
Noriu dabar! Negaliu laukti!
Aš noriu šito žaislo! Ir dar šito!
Neisiu namo! Dar noriu pažaisti!
Neisiu miegoti! Nenoriu!
Šiąnakt miegosiu jūsų lovoje!
Neisiu į kiemą! Visą dieną žaisiu kompiuteriu!
Nepadėsiu tėvams! Man per sunku!
Rengsiuosi taip, kaip noriu!
Tėvai manęs nebemyli! Jiems svarbesnis kūdikis!
Nežaisiu vienas! Tegul su manimi žaidžia mama arba tėtis!
Vėl pralaimėjau! Daugiau nežaisiu!
Čia mano! Niekam neduosiu!
Jau nebenoriu šito maisto! Dabar noriu kito!

Patrauklus knygelės veikėjas – išmintingas drakono katinas Drakatas – bendrauja su vaikais, paaiškina jiems įvairias kasdienes situacijas, pataria kaip tinkamai elgtis, siūlo atlikti įdomias užduotis.

Ši knygelė "Aš karalius, ar ne?" parengta atsižvelgiant į ikimokyklinio amžiaus vaikų elegsį ir psichologų rekomendacijas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aš karalius, ar ne? (serija "Pasikalbėkime...")"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Aš karalius, ar ne? (serija "Pasikalbėkime...")", kurį pristato Eglė Gudelienė, Loreta Barzdonytė-Morkevičienė. Siūlome ne tik išsamų "Aš karalius, ar ne? (serija "Pasikalbėkime...")" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Eglė Gudelienė, Loreta Barzdonytė-Morkevičienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Aš karalius, ar ne? (serija "Pasikalbėkime...")". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Aš karalius, ar ne? (serija "Pasikalbėkime...")" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Aš karalius, ar ne? (serija "Pasikalbėkime...")" perkama kartu