0
Aš kurčias, bet nieko baisaus
1.73 InStock

Aš kurčias, bet nieko baisaus

  • Nuolaida knygai -72%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 1,73 €
Knygyne: 6,08 €*
Sutaupote: 4.35 € (72%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
2011-02-07 kornelija

labai idomu ir ttt...

Informacija

Aš kurčias, bet nieko baisaus

  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 21x23, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 40
  • ISBN ar kodas: 9986-745-88-8

1.73 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Kurčias berniukas susipažįsta su jį supančiu pasauliu, kurį suvokia kitaip negu kiti vaikai. Jis patiria nuoskaudų ir nusivylimų, tačiau galiausiai supranta, kad gali bendrauti su kitais vaikais, turėti draugų ir su jais kalbėtis.Šią knygelę pavadinimu "Aš kurčias, bet nieko baisaus" kartu su „Charibdės" leidykla išleido Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija „Pagava", kurios vizija - ateitis be kliūčių kiekvienam kurčiam vaikui.

 

Tėvai susibūrė į bendriją „Pagava" dėl geresnės kurčių ir neprigirdinčių vaikų ateities. Bendrijos „Pagava" siekis - teikti paramą, informaciją ir padrąsinimą kurčių vaikų šeimoms, kurtiems vaikams ir jaunuoliams. Bendrija „Pagava" tiki, kad suteikus kurčiam vaikui deramą paramą ir ugdant teigiamą nuostatą kurtumo atžvilgiu įmanoma įveikti šios negalios keliamas kliūtis. Į bendriją susibūrę tėvai siekia įgyti žinių, kad galėtų padėti kurtiems ir neprigirdintiems vaikams pažinti pasaulį, lavintis ir užaugti savarankiškais žmonėmis bei visaverčiais piliečiais.

 

Bendrija „Pagava" informuoja ir šviečia tėvus ir visuomenę apie vaikų kurtumą, rengia mokymus ir seminarus, leidžia knygas.

Kurtiems ir neprigirdintiems vaikams organizuoja pažintinius renginius, keliones, vasaros poilsio stovyklas. Svarbiausias „Pagavos" rūpestis - visavertis kurčių vaikų ugdymas.
2011-02-07 kornelija

labai idomu ir ttt...

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu