⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aš - kūrėjas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 5.49 SoldOut

Knygos "Aš - kūrėjas" aprašymas

AŠ – KŪRĖJAS – tai ugdomoji priemonė, skiriama ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų meninei kompetencijai ugdyti. Drauge plėtojami vaikų komunikavimo, pažinimo, socialiniai ir sveikatos saugojimo gebėjimai.
Ugdomosios priemonės turinys pateikiamas nuosekliai, jis siejamas su ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programos temomis. Kūrybinė veikla plėtojama pagal metų laikus, apima kalendorines ir šeimos šventes. Ji atitinka vaiko poreikius, žadina smalsumą, skatina pažinti aplinką.
Rinkinį sudaro atskiri lapai, kuriuose nupieštos įvairių daiktų detalės. Vaikas išsikerpa detales ir, kruopščiai atlikdamas užduotis, sukuria puikių dirbinių iš popieriaus.
Kurdamas dirbinius, mažasis dekoruoja, piešia, spalvina, tapo, pina, karpo, lanksto, klijuoja, – lavina savo meninius gebėjimus, vaizduotę, fantaziją, rankos judesių tikslumą, akių ir rankos koordinaciją. Atlikdamas nuoseklias užduotis, vaikas pratinasi stebėti savo veiklą, susikaupti ir ilgiau išlaikyti dėmesį, ugdosi darbštumą, kruopštumą, kantrybę, siekia kuo geresnio rezultato.
Savo sukurtais dirbiniais vaikas gali papuošti darželio ar namų aplinką – pakabinti juos grupėje ar kambaryje ant sienos, prisegti prie užuolaidos, pastatyti ant stalo, papuošti palangę. Vaiko rankų dirbiniai – puiki dovana artimiesiems – mamai, tėčiui, seneliams, mokytojai, draugui. Taip vaikas mokosi išreikšti meilę ir dėmesį jiems. Mažasis kūrėjas gali surengti savo dirbinių parodėlę ir pasididžiuoti ja prieš svečius. Tai džiugina vaiką, skatina jo pasitikėjimą savimi.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aš - kūrėjas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Aš - kūrėjas", Loreta Barzdonytė-Morkevičienė, Violeta Pužienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Loreta Barzdonytė-Morkevičienė, Violeta Pužienė su knyga "Aš - kūrėjas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aš - kūrėjas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Loreta Barzdonytė-Morkevičienė, Violeta Pužienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aš - kūrėjas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aš - kūrėjas" perkama kartu