0

Aš nužudžiau savo dukterį

4.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-06-04 j

gera

Informacija

Aš nužudžiau savo dukterį

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9955381044

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Aš nužudžiau savo dukterį" aprašymas
Vidmantė Jasukaitytė (g. 1948 m.) rašo poeziją, prozą, dramas, esė. Didžiausios sėkmės sulaukė jos apysakų rinkinys „Stebuklinga patvorių žolė“ ir romanas „Po mūsų nebebus mūsų“. Yra išleidusi septynias poezijos knygas, esė rinkinį „Golgotos vynuogės“, romanus „Marija Egiptietė“, „Dievas miršta vienišas“. Autorė yra Lietuvos rašytojų sąjungos narė, Lietuvos moterų sąjungos įkūrėja, Lietuvos nepriklausomybės akto signatarė.

Rašytoja savo kūryba, viešais pasisakymais drąsiai gina asmeninius įsitikinimus, provokuoja kitokį požiūrį į įsisenėjusias visuomenės problemas. Mažajame romane „Aš nužudžiau savo dukterį“ ji kalba moters, patyrusios abortą, lūpomis. Talentingai papasakojama asmenybės ir šeimos drama, dvasinio apsivalymo istorija.

Naujojo Vidmantės Jasukaitytės romano neįmanoma priimti vienaprasmiškai. Vienus jis šokiruos, kitus paskatins išgyventi skausmingą atpažinimą. Rašytoja šį sykį imasi aktualios socialinės temos – ji kalba apie abortą ir jo pasekmes moters psichikai. Moteris, priversta priimti sprendimą dėl užsimezgusios gyvybės, kiekviename žingsnyje susiduria su dramatiškomis tokio sprendimo pasekmėmis. Autorė nejučia įtraukia į asmenišką santykį su tekstu. Esame priversti reaguoti be išlygų: arba priimti romano siūlomą požiūrį, arba iš principo atmesti tokio kalbėjimo prielaidas.

Atviras, skaudus išpažintinis tekstas yra grįstas tikrų moterų istorijomis.
2011-06-04

gera

Parašykite atsiliepimą apie "Aš nužudžiau savo dukterį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aš nužudžiau savo dukterį, kurią skaitytojams dovanoja Vidmantė Jasukaitytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vidmantė Jasukaitytė su knyga Aš nužudžiau savo dukterį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aš nužudžiau savo dukterį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vidmantė Jasukaitytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aš nužudžiau savo dukterį palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Aš nužudžiau savo dukterį" perkama kartu