0

Pirkėjų atsiliepimai

Aš spalvinu 2+. Su pieštukais ir lipdukais

Kaina: 1,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 1.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aš spalvinu 2+. Su pieštukais ir lipdukais" aprašymas

Ši knygelė skiriama mėgstančiam piešti 2-mečiui. Jam nereikės ieškoti spalvinimo priemonių, nes prie knygelės prisegtas spalvotų pieštukų rinkinys! Tik imk ir spalvink!
Piešinėliai pritaikyti vaiko amžiui – beveik per visą puslapį, storais ryškiais kontūrais, kaip tik tinkami platiems piešėjo mostams. Veiklą paįvairinti padės vaikų taip mėgstami lipdukai.
Linkime sėkmės!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 20x27, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955229001

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aš spalvinu 2+. Su pieštukais ir lipdukais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos spalvinimo knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Aš spalvinu 2+. Su pieštukais ir lipdukais", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Aš spalvinu 2+. Su pieštukais ir lipdukais" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Aš spalvinu 2+. Su pieštukais ir lipdukais". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Aš spalvinu 2+. Su pieštukais ir lipdukais" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Aš spalvinu 2+. Su pieštukais ir lipdukais" perkama kartu