⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aš - stebuklas, jūs nepastebėjote? (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-04-30 5.99 SoldOut

Knygos "Aš - stebuklas, jūs nepastebėjote? (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Iki šiol neviešintos, intriguojančios ir dabar jau dažniausiai juokingai skambančios istorijos apie 2008–2013 Kauno „Žalgirio“ gyvavimo metus sugulė į krepšinio entuziasto, portalo BasketNews redaktoriaus Jono Miklovo knygą „Aš stebuklas – jūs nepastebėjote?“.

75-metį minintis Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas pergyveno daugybę skirtingų laikotarpių, tačiau vieni įdomiausių ir vis dar gyvi daugelio krepšininkų atmintyje buvo daugiau nei penkeri metai nuo 2008-ųjų, kai klubui vadovavo verslininkas Vladimiras Romanovas.

Knyga „Aš stebuklas – jūs nepastebėjote? Neeiliniai Kauno „Žalgirio“ metai valdant Vladimirui Romanovui“ pasakoja humoro, o kartais ir absurdo kupinas, kvapą gniaužiančias istorijas iš klubo gyvenimo. Knygos autorius Jonas Miklovas kalbino žmones, dirbusius ar žaidusius klube būtent tais metais, kai jam vadovavo V. Romanovas.

Vienas pagrindinių pašnekovų – „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas, prisimindamas 2008–2013 metus sako, kad tai buvo laikas, kai žiniasklaida mirgėte mirgėjo skambiomis antraštėmis ir dažnai kalbant apie „Žalgirį“ net nebūdavo kalbama apie krepšinį.

Knygoje „Aš stebuklas – jūs nepastebėjote?“ sudėtos istorijos apie tai, kaip buvo boikuotuojamos LKL rungtynės, kaip buvo užblokuotas Jono Mačiulio automobilis, kuriame jis vežė 150 tūkstančių litų grynaisiais, kaip V. Romanovas tikrindavo krepšininkų sveikatą „Odos dujų analizatoriumi“, kaip jis iš anksto nurodydavo žaidėjų keitimus per rungtynes, kaip V. Romanovo paliepimu klubo treneris Darius Maskoliūnas nepateko į treniruotę, kaip verslininkas liepdavo tikrinti krepšininkus savo garsiuoju pirštų testu, kurio užsispyrusiai vengė Paulius Jankūnas... Šios ir dar daug kitų šokiruojančių istorijų, kurias autoriui papasakojo Arvydas Sabonis, Gintaras Krapikas, Mantas Kalnietis, Paulius Jankūnas ir kiti krepšininkai bei treneriai, išgyvenę tą neeilinį laikotarpį.

Verslininko vadovavimas komandai tuomet tikrai niekam nekėlė juoko. Pasak klubo vadovo Pauliaus Motiejūno, ši knyga ir dabar nebūtų išvydusi dienos šviesos, jei „Žalgiris“ nebūtų išlipęs iš duobės, kurioje buvo atsidūręs. Tačiau, kai blogiausia - jau praeityje, visos neįtikėčiausios istorijos tiesiog juokingos ir jas jau galima garsiai pasakoti. Taigi pasakojimai, kurie sklido iš lūpų į lūpas tik uždarame žmonių būrelyje, dabar J. Miklovo knygoje „Aš stebuklas – jūs nepastebėjote? Neeiliniai Kauno „Žalgirio“ metai valdant Vladimirui Romanovui“.


  • Autorius: Jonas Miklovas
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094373824-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aš - stebuklas, jūs nepastebėjote? (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie madą ir sportą

Jonas Miklovas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aš - stebuklas, jūs nepastebėjote? (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aš - stebuklas, jūs nepastebėjote? (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aš - stebuklas, jūs nepastebėjote? (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aš - stebuklas, jūs nepastebėjote? (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonas Miklovas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aš - stebuklas, jūs nepastebėjote? (knyga su defektais)" perkama kartu