0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aš tau sakau

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 11,19 €*
Sutaupote: 2.70 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Aš tau sakau


2021-06-30 8.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aš tau sakau" aprašymas
„Aš tau sakau“ – romanas visoms išvažiavusioms ir visoms pasilikusioms.

Vaikystėje gyvenau „prie sienos“, o dabar – „už sienos“.
Mano gimtuosiuose Lazdijuose apsisukdavo autobusai – toliau nebuvo kur važiuoti, niekas neleido.
Išvažiavau, kur galėjau, – į Vilnių studijuoti žurnalistikos.
Daugiau kaip prieš dešimtmetį išvykau dar toliau – į JAV, Čikagą.
„Aš tau sakau“ – mano pirmoji knyga.
Norėjau, kad būtų lengva skaityti, kad džiugintų, kad būtų juokinga.
Taip ir bus: vieni juoksis, kiti verks.
Priklausomai nuo to, kaip skaitys.

Vilma Kava

Saulė – Lietuvoje, Vilniuje, Ada – JAV, Čikagoje. Geriausios draugės, kurių gyvenimas, regisi, jau niekuo nebegali nustebinti. Dvi visko mačiusios, vaikus užauginusios, vyrus palikusios ir pačios buvusios paliktos – tokios kaip daugelis mūsų. Lietuvoje jos drauge perėjo ugnį ir vandenį. Bet gyvenimas keičiasi, ir geriausia draugė dabar šypsosi Skype iš už Atlanto. Kas geriau supras ir palaikys, jei ne toji, kuriai gali papasakoti viską, nesvarbu, kad jos nėra šalia? Draugystė – didžiulė jėga, padedanti įveikti silpnumo akimirkas. Vienišumą, kai atrodo, kad likai viena pasaulyje, vaikai toli ir niekas tavęs nemyli. Naujos meilės ilgesį. Ir svetimos šalies kartumą bei žavesį, kai gyvenimą tenka išmokti iš naujo. Pusė Saulės ir Ados gyvenimo jau praėjo, o kitoje pusėje – kas? Rutina? Nuotykis, prasidedantis, kai nusišypsai nepažįstamam vyriškiui? Vienatvė, kai verki su vyno taure prie kompiuterio monitoriaus? Moterys rašo viena kitai tai, ko dažnai neišdrįstų pasakyti garsiai. Vieni metai, kurie keičia viską. Vilnius – Čikaga, iš širdies į širdį.

  • Autorius: Vilma Kava
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094662560

Parašykite atsiliepimą apie "Aš tau sakau"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aš tau sakau, kurią skaitytojams dovanoja Vilma Kava. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vilma Kava su knyga Aš tau sakau jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aš tau sakau patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilma Kava. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aš tau sakau palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aš tau sakau" perkama kartu