0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aš visai nežinau kodėl (CD)

Knygą turime sandėlyje

Aš visai nežinau kodėl (CD)


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 4.83 SoldOut
Knygos "Aš visai nežinau kodėl (CD)" aprašymas

„Aš visai nežinau kodėl“ – tai dainuojamoji poezija su lyriniais, šmaikščiais, juokingais R. Lileikio ir Vytauto V. Landsbergio tekstais, lietuvių liaudies dainos, skambančios šiek tiek naujai ir šiek tiek tradiciškai, gitaros, akordeono, cimbolų, fleitos, dūdmaišio garsai, susiliejantys į savitą visumą . Šis kompaktinis diskas yra tiems, kurie pasiilgo nuoširdumo ir paprastumo, tiems, kurie nori pamatyti „žvaigždę puodynėje“ ir priimti į autobusiuką „tranzuojančią karvę“...Parašykite atsiliepimą apie "Aš visai nežinau kodėl (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aš visai nežinau kodėl (CD), kurią skaitytojams dovanoja Vytautas L. Landsbergis, Ramunė Landsbergienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas L. Landsbergis, Ramunė Landsbergienė su knyga Aš visai nežinau kodėl (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aš visai nežinau kodėl (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas L. Landsbergis, Ramunė Landsbergienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aš visai nežinau kodėl (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aš visai nežinau kodėl (CD)" perkama kartu