0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Asmeninės jėgos šaltinių beieškant. Vyriškas pokalbis

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Asmeninės jėgos šaltinių beieškant. Vyriškas pokalbis


2021-04-30 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Asmeninės jėgos šaltinių beieškant. Vyriškas pokalbis" aprašymas

Priešais jus – nauja Valerijaus Sinelnikovo knyga "Asmeninės jėgos šaltinių beieškant. Vyriškas pokalbis". Autoriaus tikslas – padėti skaitytojams suprasti vyriškąją prigimtį, suvokti, kur slypi vyro jėga, ir išmokti ją panaudoti. Sužinosite, kas yra asmeninė vyro jėga, kaip jos sukaupti ir valdyti; ar vyrai turi pareigų ir kokių; kokią pagrindinę savybę kiekvienas vyras savyje turėtų vystyti pirmiausia; kaip deramai sąveikauti su moteriška energija; kokį gyvenimo kelią pasirinkti.


"Asmeninės jėgos šaltinių beieškant. Vyriškas pokalbis" – knyga apie vyrus ir vyrams. Būtent todėl ji bus naudinga ir moterims, juk tik jos gimdo sūnus, per gyvenimą žengia greta mylimųjų, palaiko brolius ir gerbia tėvus.


Iš rusų kalbos vertė Danute Kurmilavičiutė

Pratarmė

Pratarmė

 

Sveikas, gerbiamas skaitytojau!

Kodėl paėmei į rankas šią knygą? Gal tave paprasčiausiai sudomino jos pavadinimas - „Asmeninės jėgos šaltinių beieškant" - ir tu nori daugiau sužinoti apie šią jėgą? 0 gal tau ją padovanojo žmona, motina ar sesuo vildamosi, kad pagaliau pasikeisi ir pradėsi gyventi sąmoningai ir atsakingai, ir iš pagarbos joms ją atsivertei?

Beje, nesvarbu, kokiais keliais ši knyga atkeliavo pas tave ir kokiais motyvais vadovaujiesi. Svarbiausia - esi pasirengęs. Juk jei nebūtum pasirengęs, ši knyga nebūtų atsidūrusi tavo rankose.

Ar kada nors esi uždavęs sau klausimą: kodėl esi vyras?

- Keistas klausimas, - pasakysi.

Gerai, paklausiu kitaip. Kodėl tavo siela pasirinko atkeliauti į šį pasaulį būtent vyriškame kūne?

Ką tu manai šiuo klausimu? Aš asmeniškai tikiu, kad atsitiktinumų nebūna ir kad viskas šiame gyvenime dėsninga.

Nėra paprastas klausimas, tiesa? Į jį vien protu neatsakysi. Tenka ieškoti atsakymo savojo „Aš" gelmėse.

Darykime tai kartu. Manau, ši knyga mums padės. Padės atsakyti ne tik į šį klausimą, bet ir į daugelį kitų, pavyzdžiui, kokia vyro prigimtis ir kuo ji skiriasi nuo moters prigimties; ar vyrai turi pareigų, o jeigu turi, tai kokių; kur slypi vyro asmeninė jėga, kaip jos sukaupti ir valdyti; kokią pagrindinę savybę kiekvienas vyras privalo savyje vystyti pirmiausia; kaip deramai sąveikauti su moteriška energija; kokį gyvenimo kelią pasirinkti?

Nors ši knyga skirta vyrams, įtariu, kad ir kai kurioms moterims kils noras žvilgtelėti į ją ir susipažinti su vyriškos jėgos paslaptimis. Atleisime joms už šį prigimtinį smalsumą. Tegul ne tik atsiverčia, bet ir atidžiai pastudijuoja, nes šios knygos dėka galės geriau suprasti ne tik vyrišką prigimtį, bet ir savąją.

Na, o mūsų uždavinys - suprasti vyrišką prigimtį visuose jos pasireiškimo lygiuose, realiai suvokti, kur slypi vyro jėga, ir išmokti šią jėgą visapusiškai panaudoti gyvenime.

Turinys


Turinys


Radjardas Kiplingas. Jei / 6

Pratarmė  / 8

Vyro gyvenimo etapai  / 11

Vyro vystymosi kelias  / 18

Vyro prigimtis / 21

Vyriškosios ir moteriškosios prigimties ypatumai šiuolaikinėje epochoje / 35

Kur slypi vyro jėga? / 37

Susitvardymas - vyro stiprybė / 39

Tikslo siekimas - vyro stiprybė  / 43

Mėgstama veikla, tarnavimas žmonėms - vyro stiprybė / 46

Atsakomybė - vyro stiprybė / 57

Giminė - vyro stiprybė / 73

Moteris - vyro stiprybė  / 81

Vaikai - vyro stiprybė / 90

Sūnaus auklėjimas / 105

Dukters auklėjimas / 107

Vyro lytinis gyvenimas / 109

Kasdieniai patarimai vyrams / 122

Tikras vyras (dienoraštis darbui su savimi)  / 129

 


  • Autorius: Valerij Sinelnikov
  • Leidėjas: Baltosios gulbės
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 13x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098047455

Parašykite atsiliepimą apie "Asmeninės jėgos šaltinių beieškant. Vyriškas pokalbis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie santykius

Valerij Sinelnikov parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Asmeninės jėgos šaltinių beieškant. Vyriškas pokalbis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Asmeninės jėgos šaltinių beieškant. Vyriškas pokalbis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Asmeninės jėgos šaltinių beieškant. Vyriškas pokalbis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Asmeninės jėgos šaltinių beieškant. Vyriškas pokalbis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valerij Sinelnikov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Asmeninės jėgos šaltinių beieškant. Vyriškas pokalbis" perkama kartu