0

Asmeninis energijos šaltinis

Internetu: 7,39 €
Knygyne: 8,19 €*
Sutaupote: 0.80 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Asmeninis energijos šaltinis

  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 19x23, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9955-604-22-0

7.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Žinoti apie savo energiją reiškia suprasti ir padidinti jos galią. Ši knyga "Asmeninis energijos šaltinis. kaip subalansuoti, padidinti žmogaus energiją" padės jums atrasti savo energijos klodus, sužinosite, kaip ją subalansuoti, padidinti ir taikyti gydymui sau ir kitiems.

Patyrusi tradicinės ir alternatyvios gydomosios praktikos daktarė Jill Henry tyrinėja keturias energijas: meditavimą, Feng Shui, poliariškumo energijos pusiausvyrą ir čakrų veiksmingumą.

Energija yra labai efektyvi, nesudėtinga savijautos gerinimo ir transformacijos priemonė.


Kaip sukurti gerovės energiją

Pirmiausia būtina suvokti, kad energijos srautas yra visų fizinių ir protinių procesų pagrindas. Už fizinių ir mechaninių paviršių glūdi holistinis, organiškasis grynos energijos srautas, kurį nuolat veikia mūsų mintys, emocijos ir jausmai. Kad juo pasinaudotume, pirmiausia reikia specialių žinių ir įgūdžių. Ši knyga padės tai įgyti.


Knyga suskirstyta į keturias pagrindines dalis:

1. Atsipalaidavimas ir meditavimas - perinamos priemonės

2. Čakrų energijų tyrinėjimai

3. Poliariškumas, penki elementai ir jūs

4. Feng Shui - aplinkos energija


Kiekviena dalis skirta gerai būsenai. Kiekvienas skyrius yra savarankiškas. Pasirinkite dalis, skaitykite teoriją ir išbandykite jums siūlomas praktines užduotis. Tekstai yra trumpi, tad jums nereikės gaišti laiko skaitymui, galėsite daugiau laiko skirti praktiniams užsiėmimams. Knyga bus veiksminga tuomet, kai pajusite užliejantį jus energijos srautą. Tik tada jausitės dar geriau. Leiskite tekėti energijai ir mėgaukitės šiuo nepaprastu potyriu!


Jūs galite skaityti knygą nuosekliai arba pasirinkti atsitiktinai bet kurią dalį, perskaityti teoriją ir pritaikyti praktiškai. Tereikia jūsų supratimo ir patirties. Linkiu palaimingos kelionės į gerovę.


Dr. Jill Newman Henry


Iš anglų kalbos vertė Aleksandra Gobienė


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu