0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Asmens duomenų apsauga – darbo tvarkos, rekomendacijos ir pavyzdžiai

69,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Asmens duomenų apsauga – darbo tvarkos, rekomendacijos ir pavyzdžiai


2021-08-31 69.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Asmens duomenų apsauga – darbo tvarkos, rekomendacijos ir pavyzdžiai" aprašymas

Šiemet visoje Europos Sąjungoje įsigaliojęs Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) tapo nemažu galvos skausmu daugeliui įmonių. Jos buvo priverstos pakeisti tiek įmonės vidaus taisykles, tiek taikytis prie naujovių bendradarbiaujant su klientais ar partneriais. „Asmens duomenų apsauga – darbo tvarkos, rekomendacijos ir pavyzdžiai“ – informatyvi darbo knyga, skirta tiek įmonių vadovams, tiek kitiems atsakingiems asmenims, norintiems geriau susipažinti su naująja asmens duomenų apsaugos tvarka bei reikalavimais.

Pirmoji knygos dalis supažindins su tuo, ką įmonė turi atlikti pati, kad prisitaikytų prie naujųjų taisyklių. Čia pristatomi pagrindiniai asmens duomenų rinkimo, saugojimo bei tvarkymo etapai apimantys šių procedūrų patvirtinimą ir įgyvendinimą. Antrojoje dalyje gilinamasi į privalomas ir rekomenduojamas asmens duomenų nuostatas – nuo įmonės vidaus politikos iki internetinės svetainės privatumo politikos bei slapukų naudojimo. Trečiojoje dalyje skaitytojas galės susipažinti su tuo, kaip naujoji tvarka reikalauja koreguoti darbo sutartis, kokią įtaką daro sudaromų civilinių sutarčių nuostatoms. Patariama, kaip pagal naująjį reglamentą pakeisti sutartis su pirkėjais bei tiekėjais, kuo jas papildyti ir kokiu būdu pranešti partneriams apie įmonės įsipareigojimą saugoti kitų subjektų pateiktus asmens duomenis.

Kad įmonėje renkami, saugomi ir tvarkomi asmens duomenys būtų prižiūrimi tvarkingai, pateikiamas revizijos darbalapio pavyzdys, taip pat ir darbuotojo supažindinimo su naująja tvarka dokumento šablonas. Besidomintieji čia ras sutarčių dėl dokumentų sunaikinimo pavyzdžius bei kitus sklandžiam procesui reikalingus priedus. Knygoje „Asmens duomenų apsauga – darbo tvarkos, rekomendacijos ir pavyzdžiai“ pateikiami prašymai susipažinti su įmonėje saugomais asmens duomenimis, prašymas šiuos duomenis ar dalį jų sunaikinti ir kiti svarbūs dokumentai. Pabaigoje rasite institucijų, kurios atsakingos už asmens duomenų apsaugą, sąrašą bei jų rekvizitus – jei kartais iškiltų klausimų ar problemų dėl tam tikrų nuostatų įgyvendinimo bei taikymo.

Kad būtų patogiau, visi įsigiję knygą „Asmens duomenų apsauga – darbo tvarkos, rekomendacijos ir pavyzdžiai“ gaus visų dokumentų šablonus elektroniniu pavidalu. Jie parengti populiariosiomis „Microsoft Office“ programomis, todėl bus lengvai prieinami visiems ir nesunkiai pritaikomi kiekvienos įmonės reikmėms.

Darbo priemonės sudarytojas teisininkas Vaidotas Dauskurdas 1996 m. baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, nuo 2005 m. veda įvairius teminius seminarus darbo, civilinės ir įmonių teisės klausimais. Vaidotas Dauskurdas yra žurnalo „Juristas“ vyr. redaktorius, žurnalų „Apskaitos ir mokesčių apžvalga“ bei „Buhalterija“ teisės skyriaus redaktorius.


  • Autorius: Vaidotas Dauskurdas
  • Leidėjas: Pačiolis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 19x26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955042730

Parašykite atsiliepimą apie "Asmens duomenų apsauga – darbo tvarkos, rekomendacijos ir pavyzdžiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kita teisinė literatūra

Vaidotas Dauskurdas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Asmens duomenų apsauga – darbo tvarkos, rekomendacijos ir pavyzdžiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Asmens duomenų apsauga – darbo tvarkos, rekomendacijos ir pavyzdžiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Asmens duomenų apsauga – darbo tvarkos, rekomendacijos ir pavyzdžiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Asmens duomenų apsauga – darbo tvarkos, rekomendacijos ir pavyzdžiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vaidotas Dauskurdas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Asmens duomenų apsauga – darbo tvarkos, rekomendacijos ir pavyzdžiai" perkama kartu