0

Asmens teisių gynimas: problemos ir sprendimai

Kaina internetu: 69,99 €
Kaina knygyne: 74,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (7%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Asmens teisių gynimas: problemos ir sprendimai

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 720
  • ISBN ar kodas: 9789955196945

2020-09-30 69.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Asmens teisių gynimas: problemos ir sprendimai" aprašymas

Mokslo studijoje "Asmens teisių gynimas: problemos ir sprendimai" nagrinėjamos asmens teisių apsaugos teorinės ir praktinės problemos.
Atskleidžiamas valstybės vaidmuo užtikrinant žmogaus teises, analizuojamos teismų nepriklausomumo garantijos, tyrinėjamos socialinės teisės ir jų gynimo konstituciniai aspektai, tautinių mažumų padėties konstituciniai pagrindai. Nagrinėjamos vaiko teisių apsaugos, asmens teisės į privatumą, būsto neliečiamumo, teisės į sveiką ir švarią aplinką, pacientų teisinio statuso, valstybės garantuojamos teisinės pagalbos teikimo problemos.

Mokslo studija "Asmens teisių gynimas: problemos ir sprendimai" skirta teisės mokslininkams, aukštųjų mokyklų dėstytojams, doktorantams. Ji gali būti naudinga valstybės institucijoms, jų pareigūnams, advokatams, taip pat visiems, besidomintiems asmens teisėmis ir jų gynimu.

Parašykite atsiliepimą apie "Asmens teisių gynimas: problemos ir sprendimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Asmens teisių gynimas: problemos ir sprendimai, kurią skaitytojams dovanoja Armanas Abramavičius, Jolanta Bieliauskaitė, Eglė Bilevičiūtė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Armanas Abramavičius, Jolanta Bieliauskaitė, Eglė Bilevičiūtė ir kt. su knyga Asmens teisių gynimas: problemos ir sprendimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Asmens teisių gynimas: problemos ir sprendimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Armanas Abramavičius, Jolanta Bieliauskaitė, Eglė Bilevičiūtė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Asmens teisių gynimas: problemos ir sprendimai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Asmens teisių gynimas: problemos ir sprendimai" perkama kartu