⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Aspergerio sindromas. Išsamus vadovas

Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aspergerio sindromas. Išsamus vadovas" aprašymas

Knygoje "Aspergeriop sindromas. Išsamus vadovas" detaliai nagrinėjamas gerai funkcionuojantis autistinis raidos sutrikimas – Aspergerio sindromas (AS). Aptariami jo požymiai, diagnostikos būdai, sunkumai, kylantys jį turintiems asmenims įvairiais gyvenimo tarpsniais. Pateikiamos terapijos, kurias gali taikyti ne tik specialistai (pedagogai ar psichologai), bet ir AS turinčių žmonių artimieji.

Knygoje "Aspergeriop sindromas. Išsamus vadovas" skelbiamas optimistinis požiūris: AS – ne tiek sutrikimas, kiek kitoks pasaulio suvokimo būdas, kurio nebūtina „gydyti“, bet reikia suprasti ir toleruoti.


  • Autorius: Tony Attwood
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 424
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986094463

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aspergerio sindromas. Išsamus vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Tony Attwood pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aspergerio sindromas. Išsamus vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aspergerio sindromas. Išsamus vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aspergerio sindromas. Išsamus vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aspergerio sindromas. Išsamus vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tony Attwood tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aspergerio sindromas. Išsamus vadovas" perkama kartu