0

Pirkėjų atsiliepimai

Astrėja. Antropoteosofija, II tomas (2-as leidimas)

Kaina: 19,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-01-26 Jurga

Man asmeniškai antras tomas yra geriausias, tačiau ir ''sunkiausias'', giliausias. Ją reikia skaityti daug kartų, su kiekvienu skaitymu atsiveria vis nauji klodai. Kaip ir šv. raštą, šias knygas reikia studijuoti.


2022-08-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Astrėja. Antropoteosofija, II tomas (2-as leidimas)" aprašymas

Šis tomas skirtas savarankiškiems dvasios ieškotojams. Jame rašoma apie pasiruošimą dvasiniam vedimui, patiriamam per savo širdį. Tai nėra vienos dvasinės krypties kelias. Antropoteosofija nėra religija. Ji – bendrinė pasaulėžiūra. Nėra ir negali būti vienodų kelių, tačiau yra bendri visoms religijoms ir dvasinėms kryptims dalykai, be kurių tikrasis Kelias neįmanomas. Imitacijų daug, bet tikrojo Kelio reikalavimai ir jo požymiai tie patys, tik skirtingai jie gali būti įvardijami ir aiškinami.

Knyga "Antropoteosofija" tiems, kurie sielos išminties siekia, racionalaus proto užbrėžtą ribą peržengti išdrįsdami.
Ji tiems, kurie savo gyvenimo prasmės ir tikrumo ieško.
Ji tiems, kurie išdrįso leistis į nepaprastai įdomią, turiningą, prasmingą, nors ir kupiną netikėtumų, rizikos, išbandymų, taip pat besikeičiančių atradimų ir praradimų, skatinančių vidinį kitimą, kelionę į savo vidų.
Tai Knyga Mokinystės siekiančiajam ir Mokiniui.
Ji naudinga visiems, kurie dirba su savo ar kitų žmonių vidaus pasauliu arba savaip ieško Dievo. Ji atvers daug žmogaus psichikos fenomenų slėpinių, aiškindama jų prigimtį ir mechanizmus. Ji aiškins žmogaus vidinės transformacijos procesus, grėsmes ir manipuliacijas.
Todėl ji naudinga psichologams, psichiatrams, visų krypčių dvasininkams, religijotyrininkams, filosofams ir, žinoma, ezoterikams.
Ji skirta visiems, kurie, patyrę racionalaus proto pažinimo ribas, ieško būdų, padedančių tas ribas peržengti, arba jas jau seniai yra peržengę.Kiti taip pat domėjosi


2018-01-26

Man asmeniškai antras tomas yra geriausias, tačiau ir ''sunkiausias'', giliausias. Ją reikia skaityti daug kartų, su kiekvienu skaitymu atsiveria vis nauji klodai. Kaip ir šv. raštą, šias knygas reikia studijuoti.

Parašykite atsiliepimą apie "Astrėja. Antropoteosofija, II tomas (2-as leidimas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Audronė Ilgevičienė - Astrėja pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Astrėja. Antropoteosofija, II tomas (2-as leidimas)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Astrėja. Antropoteosofija, II tomas (2-as leidimas)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Astrėja. Antropoteosofija, II tomas (2-as leidimas)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Astrėja. Antropoteosofija, II tomas (2-as leidimas)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Audronė Ilgevičienė - Astrėja tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Astrėja. Antropoteosofija, II tomas (2-as leidimas)" perkama kartu