0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Astrėja. Kosminiai pašventinimai (2-as-leidimas)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-26 Indrėja

Astrėja. Kosminiai pašventinimai (2-as-leidimas)


2021-06-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Astrėja. Kosminiai pašventinimai (2-as-leidimas)" aprašymas

Kosminių Pašventimų tema - tai itin sakralinė tema, kuri iki šiol niekur išsamiai ir tiesiogiai negalėjo būti nagrinėjama. Priežastis paprasta: žmonių sąmonė nebuvo tam paruošta. Tačiau šis laikotarpis ypatingas: į Žemę ima grįžti arba ateiti sielos, kurioms ta tema nėra naujiena. Joms reikia prisiminti... ir grįžti į tą sąmonę, kurią jau yra turėjusios... Tai labai nelengva...
Todėl ši knyga "Astrėja. Kosminiai pašventinimai" reikalinga tiems, kuriems vidiniai prieštaravimai sukuria egzistencines kančias.
Ji nepakeičiama tiems, kurie ima įžvelgti arba mato reiškinio ar situacijos esmę, tiems, kurie moka skaityti sakralinius tekstus, nebandydami priimti jų paraidžiui, o atsiverdami jų vibracijai ir erdvei. Tik tie supras, kas čia parašyta, ir sugebės teisingai pritaikyti.
Ji ypač naudinga bet kurios religinės krypties dvasininkams ir tikriesiems ieškotojams. Knygoje jie ras praeito ir būsimo Kelio etapus, kurie, juos suprantant, lengviau įveikiami.
Ji rodo Kelią, kaip žemiška valia formuojasi į proto valią, kuri galiausiai transformuojasi į dvasios valią, tampančią grynąja Kūrėjo Valia.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Tiamata
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 270
  • Formatas: 14x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955310495

2020-05-26

Parašykite atsiliepimą apie "Astrėja. Kosminiai pašventinimai (2-as-leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Astrėja. Kosminiai pašventinimai (2-as-leidimas), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Astrėja. Kosminiai pašventinimai (2-as-leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Astrėja. Kosminiai pašventinimai (2-as-leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Astrėja. Kosminiai pašventinimai (2-as-leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Astrėja. Kosminiai pašventinimai (2-as-leidimas)" perkama kartu