0

Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija

Informacija

Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 560
  • ISBN ar kodas: 9786090135563

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija" aprašymas

Pasaulyje žinoma astrologė Jan Spiller knygoje „Astrologija sielai: Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija“ dalijasi paslaptimis, kurias iki šiol žinojo tik profesionalai. Ši knyga galiausiai paaiškins, kaip naudojantis astrologija atskleisti savo ateitį.


Knygos „Astrologija sielai: Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija“ autorė aiškina, kaip atrasti paslėptus talentus, išsiaiškinti savo troškimus ir išvengti blogos įtakos, kuri galėtų sutrukdyti jums siekti gyvenimo tikslų. Visą svarbiausią informaciją apie žmogaus asmenybę nusako Šiaurinio Mėnulio mazgo padėtis gimimo horoskope. Ji apibūdina pagrindinius įgimtus bruožus, asmeninius gabumus, bei esminį gyvenimo tikslą, o taip pat atskleidžia kokias gyvenimo pamokas teks išmokti ir kaip pasiekti pilnatvę bei ramybę. Tokios informacijos negali suteikti įprasti zodiako ženklų aprašymai.


J. Spiller knygoje „Astrologija sielai: Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija“ paaiškina, kaip nustatyti Šiaurinio Mėnulio mazgo padėtį ir kaip interpretuoti jo įtaką įvairioms gyvenimo sritims. Sužinosite viską apie:


-    Ypatingą talentą, kuris glūdi jumyse – tai unikali dovana, galinti nesunkiai tapti profesine sėkme;

-    Saviplaką, kuri jums būdinga ir jus nuolat stabdo ar gadina santykius su kitais žmonėmis;

-    Partnerį, kuris bus jūsų sielos draugas arba tokį, kuris sudaužys jums širdį;

-    Spąstus arba pagundas iš praeities, kurie gali baigtis tragedija, jei jų nenumatysite;

-    Metodus, galinčius padėti atskleisti pozityvią energiją ir sustiprinti savybes, kurios teikia tikrą laimę.


„Jan Spiller yra nuostabi, kruopšti ir puiki astrologė... Tai būtina knyga kiekvienam, einančiam dvasiniu savojo tikslo išpildymo keliu.“

Harold Bloomfield, gydytojas psichiatras, bestselerių apie depresiją autorius


„Šiuose puslapiuose rasite save: savo asmenybę, santykius, baimes ir viltis, tai, ko iš tikrųjų trokštate ir tai, kas jums trukdo to pasiekti.“

Gloria Star, astrologė„Aš dėkinga J. Spiller už tai, kad parašė tokią aiškią, dvasiškai sutelktą, prieinamą ir mąstyti kviečiančią knygą. Ji atvers mūsų protus, praturtins santykius, nušvies sielas ir pakeis gyvenimus.“


Ronnie Grishman, „Dell Horoscope Magazine“ vyriausioji redaktorė


Jan Spiller – visame pasaulyje žinoma astrologė. Dalyvaudavo konferencijose, TV ir radijo laidose, yra penkių knygų apie astrologiją autorė, visuomet domėjosi dvasine astrologija. Prieš mirtį 2016 metais astrologė paprašė, kad jos veikla tiek interneto svetainėje, tiek socialiniuose tinkluose būtų tęsiama. Taip pat, kad būtų baigta ir iki mirties jos pradėta rašyti knyga.


Iš anglų kalbos vertė Saulė Simonavičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Jan Spiller parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jan Spiller tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija" perkama kartu