-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 19.89 SoldOut

Knygos „Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija (knyga su defektais)“ aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Horoskopas iš esmės yra tarsi schema, iš kurios matyti, kokia žmogaus „vidinė programa“. Kiekvieno mūsų ji – vis kitokia. Ji nėra nei gera, nei bloga – tiesiog tokia, kokia yra. Gimimo horoskopas atskleidžia mūsų vidinę architektūrą – tokią, su kokia atėjome į šį pasaulį, tačiau ką su ja darome, priklauso jau tik nuo mūsų pačių.

Jan Spiller, visame pasaulyje žinoma astrologė, šioje knygoje dalijasi savo keliasdešimties metų patirtimi ir profesinėmis paslaptimis. Remdamasi šiaurinio Mėnulio mazgo padėtimi, autorė vaizdžiai ir išsamiai aptaria dvylika Zodiako ženklų – dvylika asmenybės tipų.

Knygoje „Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija“ rasite daug netikėtų įžvalgų apie tam tikro ženklo žmonių įgimtus gabumus, poreikius, troškimus, tikslus ir galimybes įvairiausiose gyvenimo srityse. Paprastai ir aiškiai išdėstytos autorės mintys pravers ne tik astrologijos naujokams ar žinovams, bet ir tiems, kas nori geriau suprasti save, atrasti vidinę harmoniją ir dvasinę ramybę.

Knygos „Astrologija sielai: Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija“ autorė aiškina, kaip atrasti paslėptus talentus, išsiaiškinti savo troškimus ir išvengti blogos įtakos, kuri galėtų sutrukdyti jums siekti gyvenimo tikslų. Visą svarbiausią informaciją apie žmogaus asmenybę nusako Šiaurinio Mėnulio mazgo padėtis gimimo horoskope. Ji apibūdina pagrindinius įgimtus bruožus, asmeninius gabumus, bei esminį gyvenimo tikslą, o taip pat atskleidžia kokias gyvenimo pamokas teks išmokti ir kaip pasiekti pilnatvę bei ramybę. Tokios informacijos negali suteikti įprasti zodiako ženklų aprašymai.

J. Spiller knygoje „Astrologija sielai: Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija“ paaiškina, kaip nustatyti Šiaurinio Mėnulio mazgo padėtį ir kaip interpretuoti jo įtaką įvairioms gyvenimo sritims.

Sužinosite viską apie:

- Ypatingą talentą, kuris glūdi jumyse – tai unikali dovana, galinti nesunkiai tapti profesine sėkme;
- Saviplaką, kuri jums būdinga ir jus nuolat stabdo ar gadina santykius su kitais žmonėmis;
- Partnerį, kuris bus jūsų sielos draugas arba tokį, kuris sudaužys jums širdį;
- Spąstus arba pagundas iš praeities, kurie gali baigtis tragedija, jei jų nenumatysite;
- Metodus, galinčius padėti atskleisti pozityvią energiją ir sustiprinti savybes, kurios teikia tikrą laimę.

„Jan Spiller yra nuostabi, kruopšti ir puiki astrologė... Tai būtina knyga kiekvienam, einančiam dvasiniu savojo tikslo išpildymo keliu.“
Harold Bloomfield, gydytojas psichiatras, bestselerių apie depresiją autorius

„Šiuose puslapiuose rasite save: savo asmenybę, santykius, baimes ir viltis, tai, ko iš tikrųjų trokštate ir tai, kas jums trukdo to pasiekti.“
Gloria Star, astrologė

„Aš dėkinga J. Spiller už tai, kad parašė tokią aiškią, dvasiškai sutelktą, prieinamą ir mąstyti kviečiančią knygą. Ji atvers mūsų protus, praturtins santykius, nušvies sielas ir pakeis gyvenimus.“
Ronnie Grishman, „Dell Horoscope Magazine“ vyriausioji redaktorė

Jan Spiller – visame pasaulyje žinoma astrologė. Dalyvaudavo konferencijose, TV ir radijo laidose, yra penkių knygų apie astrologiją autorė, visuomet domėjosi dvasine astrologija. Prieš mirtį 2016 metais astrologė paprašė, kad jos veikla tiek interneto svetainėje, tiek socialiniuose tinkluose būtų tęsiama. Taip pat, kad būtų baigta ir iki mirties jos pradėta rašyti knyga.


  • Pavadinimas originalo kalba: Astrology for the Soul
  • Autorius: Jan Spiller
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 560
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090147429
  • Vertėjas: Saulė Simonavičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija (knyga su defektais)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Astrologijos knygos

Jan Spiller pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija (knyga su defektais)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija (knyga su defektais)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija (knyga su defektais)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija (knyga su defektais)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jan Spiller tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Astrologija sielai. Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija (knyga su defektais)“ perkama kartu