0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Astronumerologija. Žvaigždės, skaičiai ir likimas

  • Nuolaida knygai -54%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 3.50 € (54%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Astronumerologija. Žvaigždės, skaičiai ir likimas


2021-04-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Astronumerologija. Žvaigždės, skaičiai ir likimas" aprašymas

Ši knyga "Astronumerologija. Žvaigždės, skaičiai ir likimas" skirta tiems, kurie domisi astrologija ir numerologija. Šie du senovės mokslai atkeliavo iš amžių glūdumos. Abu, tiktai kitokiais metodais, nagrinėja mūsų talentų, sveikatos, charakterių, tarpusavio santykių, darbo pasirinkimo ir kitus klausimus.

Kas ta astronumerologija?

Vienu sakiniu - tai astrologijos Zodiako ženklų ir skaičių simbiozė. Manau, kad apie Zodiako ženklus Jūs daugiau nutuokiate negu apie numerologiją, nes ji Lietuvoje pradėta populiarinti neseniai.

Beveik kiekvienas žmogus žino, po kokiu Zodiako ženklu jis gimė. Priminsiu, kad ženklų yra 12 - nuo pirmojo Avino iki paskutiniojo - Žuvų. Dažniausiai, nežinodami numerologijos, pasikliaujame tik Zodiako ženklų teikiamomis žiniomis.

Priminsiu, kad astrologijoje, kaip ir numerologijoje, naudojama žmogaus gimimo data. Astrologijoje iš jos sudaromas horoskopas, o numerologijoje - Gyvenimo kelio skaičius ir sukonstruojama psichomatrica arba vadinamasis Pitagoro kvadratas. Operuojama 9 skaičiais - nuo l iki 9. Kadangi numerologijoje kiekviena abėcėlės raidė turi savo skaičių, tai galima nustatyti dar ir kitus žmogaus parametnis, pavyzdžiui, vardo, pavardės, abiejų kartu ir kitas reikšmes.


Šią knygą sudaro trys skyriai: "Žvaigždės", "Skaičiai" ir "Žvaigždžių ir skaičių kalba". Pirmame skyriuje pateikiu svarbiausias astrologijos žinias, antrame - numerologijos supratimą, o trečiame - 108 (kiekvieno iš 12 Zodiako ženklų yra 9 skaičiai) astronurnerologines žmonių charakteristikas.


Kad būtų aiškiau, štai trumpas pavyzdys. Tarkime, Jūs gimėte 6 01 1905 (tokia tvaiką rašoma data numerologijoje). Iš karto matome, kad žmogus yra Ožiaragis (gimė sausio 6 dieną). Jūsų Gyvenimo kelio skaičius: 6+0+1+1+9+0+5=22; 22=2+2=4. Taigi jūs Ožiaragis - 4. Atsiverskite jam skirtą knygos puslapį ir susipažinkite su savo charakteristikomis.


Šioje knygoje "Astronumerologija. Žvaigždės, skaičiai ir likimas" rasite dar niekur nepublikuotų statistinių duomenų apie žmonių, turinčių vienokį ar kitokį Zodiako ženklą ir Gyvenimo kelio skaičių, užimamas vietas, jų populiariausias profesijas. Šie duomenys gauti išanalizavus 6942 žmonių charakteristikas.

Jūsų smalsumui patenkinti paminėsiu: pasaulį valdo Ožiaragiai ir Septynetukai. Aktorių daugiausia tarp Avinų, o dailininkų - tarp Vandenių. Kitos įdomybės - knygoje.

Linkiu pamėgti astronumerologiją!

  • Autorius: Stasys Špirkauskas
  • Leidėjas: Asveja
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 399
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955464380

Parašykite atsiliepimą apie "Astronumerologija. Žvaigždės, skaičiai ir likimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Burtai. Kortos. Sapnai. Numerologija. Chiromantija

Stasys Špirkauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Astronumerologija. Žvaigždės, skaičiai ir likimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Astronumerologija. Žvaigždės, skaičiai ir likimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Astronumerologija. Žvaigždės, skaičiai ir likimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Astronumerologija. Žvaigždės, skaičiai ir likimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stasys Špirkauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Astronumerologija. Žvaigždės, skaičiai ir likimas" perkama kartu