0

Ataidintis šauksmas. Mano kelias taikos link

Kaina internetu: 10,79 €
Kaina knygyne: 13,19 €*
Sutaupote: 2.40 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ataidintis šauksmas. Mano kelias taikos link

  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 148
  • ISBN ar kodas: 9786098197235

2021-01-31 10.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ataidintis šauksmas. Mano kelias taikos link " aprašymas

Jean Vanier knyga „Ataidintis šauksmas. Mano kelias taikos link“ - tai biografinė esė, parašyta kartu su prancūzų rašytoju ir žurnalistu François-Xavier Maigre. Tai viena paskutinių Jeano Vanier knygų, kurią galima vadinti jo dvasiniu testamentu. Joje labai atvirai, bet paprastai pasakojama ištisos epochos istorija, daug dėmesio skiriama visuomenės atstumtiesiems, jų vietai Bažnyčioje ir pasaulyje, kalbama apie galimybę bendradarbiauti skirtingų kultūrų ir religijų žmonėms, dalijamasi „Arkos“ bendruomenės patirtimi ir iššūkiais.

Jean Vanier (1928–2019) – filosofas, humanistas, rašytojas ir „Arkos“ bendruomenės įkūrėjas, vienas iš judėjimo „Tikėjimas ir Šviesa“ pradininkų. Jis iš esmės pakeitė požiūrį į proto negalią turinčius žmones.

François-Xavier Maigre (g. 1982) – rašytojas, žurnalistas, išleidęs keletą poezijos knygų, padėjęs Jeanui Vanier rašant šią knygą.

Iš prancūzų k. vertė Ilona Valujevičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Ataidintis šauksmas. Mano kelias taikos link "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie religiją, teologiją

Francois Xavier Maigre, Jean Vanier parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ataidintis šauksmas. Mano kelias taikos link , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ataidintis šauksmas. Mano kelias taikos link aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ataidintis šauksmas. Mano kelias taikos link už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ataidintis šauksmas. Mano kelias taikos link ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Francois Xavier Maigre, Jean Vanier tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Ataidintis šauksmas. Mano kelias taikos link " perkama kartu