0

Atbula knyga

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 17x27, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786090120408

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Atbula knyga" aprašymas
Apversk, apsuk – būk kūrybingas!
Turbūt tau tai ne visai panašu į knygą (taip, mes suprantam, jog ji ne tokia kaip visos...), bet ši "Atbula knyga" yra atbula ne tik dėl pavadinimo, bet ir dėl turinio. Tau teks apversti mintis aukštyn kojom arba dėlioti jas iš kito galo. Todėl galvok kūrybiškai, pakrutink smegenis ir susidorosi su visomis užduotimis, o iš klaidų pasimokysi.

1. Sukurk ąlubta dėlionę!
2. Išlankstyk lėktuvėlį!
3. Išpink puslapius!

Parašykite atsiliepimą apie "Atbula knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Atbula knyga, kurią skaitytojams dovanoja Anna Brett. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Anna Brett su knyga Atbula knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Atbula knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anna Brett. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Atbula knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Atbula knyga" perkama kartu