0
Ateities žmogaus fenomenas
14.99 InStock

Ateities žmogaus fenomenas

  • Nuolaida knygai -29%
Internetu: 14,99 €
Knygyne: 20,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (29%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Ateities žmogaus fenomenas

  • Leidėjas: Virtuvės mitų griovėjai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786098251005

14.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Naglio Bieranco-Naglimanto, „Instagram“ žvaigždės, ir Tomo Lagūnavičiaus, vieno žymiausių Lietuvos psichologų, knyga "Ateities žmogaus fenomenas", kurioje ieškoma atsakymų į klausimus, koks yra ateities žmogus. 

Naglis be nutylėjimų atsako į pačius atviriausius klausimus, kurių svarbiausias - ko reikia gyvenime, kad būtum laimingas, būdamas savimi. Naglio atvirumas - sukrečiantis, bet kartu ir suteikiantis drąsos, ryžto, pasitikėjimo.

Psichologas T. Lagūnavičius savo profesionaliomis įžvalgomis papildo Naglio atsakymus, juos paaiškina. Svarbiausia suprasti, kad vieno universalaus modelio nėra, kiekvienas turi rasti savo kelią tapti „ateities žmogumi“.

Knyga suskirstyta į 7 dalis. Joje surinkti asmeniniai N. Bieranco patarimai, įžvalgos pačiais įvairiausiais aspektas, provokuojančios žinutės, netikėti klausimai ir kūrybiški sprendimai. Nagrinėjama, kas yra laimė, kodėl kartais žmonės, net atrodantys visiškai laimingi, ryžtasi išeiti, kaip priimti homoseksualumą ir apskritai - meilę.

Knygą iliustruoja šmaikščios iliustracijos, atspindinčios N. Bieranco asmenybę. Ji skirta visiems ieškantiems, smalsiems, kuriantiems ir svajojantiems.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu