Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ateitis greitesnė, nei manote. Kaip technologijos transformuoja verslą, pramonę ir mūsų gyvenimus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-01-30 Birutė

Knyga įtraukianti pamąstymams.


Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 8.99 SoldOut

Knygos "Ateitis greitesnė, nei manote. Kaip technologijos transformuoja verslą, pramonę ir mūsų gyvenimus" aprašymas

„The New York Times“ bestselerių autorių dueto Peter H. Diamandis ir Steven Kotler knyga „Ateitis yra greitesnė, nei manote“ yra praktiškas šiuolaikinės mūsų laikų technologinės konvergencijos vadovėlis ir ateities prognozių apžvalga.

Tai jau trečioji šio dueto knyga. Pirmoje – „Gausa“ (angl. „Abundance“) jie kalbėjo apie didelių pasaulinių iššūkių, tokių kaip skurdas, badas, energijos ištekliai, sprendimą. Antroje knygoje „Drąsa“ (angl. „Bold“) aprašė sparčiai augančių technologijų, leidusių atsirasti galingiems naujiems verslams, naudojimą. Dabar rašytojai grįžo su „Ateitis yra greitesnė, nei manote“ ir nagrinėja, kaip mūsų pasaulis pasikeis artimiausiu metu, kuomet technologijų vystymasis dar labiau paspartės.

Technologijos įsibėgėja kur kas greičiau nei kas nors galėjo įsivaizduoti. Pandemija tapo katalizatoriumi, kuris įvairias sritis privers pasikeisti negrįžtamai. Futuristai Peter H. Diamandis ir Steven Kotler įsitikinę, kad per ateinantį dešimtmetį patirsime daugiau pokyčių ir technologinių revoliucijų nei per visą šimtmetį lyg šiol. Todėl itin svarbu numatyti, kur link eina pasaulis.

Technologinių prognozių knygoje „Ateitis yra greitesnė, nei manote“ autoriai nagrinėja, kaip žingsnis po žingsnio eksponentiškai spartėjančios inovacijos paveiks mūsų kasdieninį gyvenimą ir visuomenę. Kas nutinka, kai dirbtinis intelektas, robotika, virtuali realybė, biotechnologijos ir 3D spausdinimas susijungia? Kaip šios konvergencijos transformuos šiandieninę verslo industriją? Kas nutiks su vaikų auklėjimu, valstybe ir mūsų planeta?

Peter H. Diamandis ir Steven Kotler įsitikinę, kad artimiausi dešimt metų bus įspūdingi. Mūsų laukia transporto, medicinos, švietimo revoliucijos. Pokyčiai plies kiekvieną, nes jie veršis į mūsų darbus, laisvalaikį, kasdieninį gyvenimą ir keliones. Knyga skirta visiems, kurie domisi technologijomis, jų raida, bei ateities prognozėmis, kurios šiandien gali atrodyti neįtikėtinos, bet ryt jau nebestebins.

Peter H. Diamandis – „The New York Times“ bestselerių autorius, daugiau nei dvidešimties aukštųjų technologijų įmonių kūrėjas. Žurnalas „Fortune“ 2014-tais metais jį įtraukė į didžiausių pasaulio lyderių penkiasdešimtuką.

Steven Kotler – perkamiausių „The New York Times“ knygų autorius, apdovanojimų pelnęs žurnalistas, tyrimų kompanijos įkūrėjas. Jo knygos buvo du kartus nominuotos Pulicerio premijai, o straipsniai pasirodė daugybėje leidinių, tokių kaip „The New York Times Magazine“, „Wired“, „Forbes“ ir „Time“ ir kt.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Janušaitienė ir Kristina Petrulytė

Sudomino trumpas aprašymas? Vilioja daugiau sužinoti apie ateities prognozes? Siūlome knygą įsigyti internetu, o jei krepšelį norite papildyti ir kitų žanrų literatūra, priminsime, kad jūsų laukia ir puikūs siužetai, ir įdomūs veikėjai, ir motyvuojantys patarimai. Daug knygų kainuoja pigiau, nes dažnai rengiame išpardavimus bei akcijas. Atsižvelkite į atsiliepimus bei apžvalgas arba įvertinkite mūsų parengtą santrauką su aprašymu, ištraukomis, puslapių skaičiumi ir kitomis naudingomis detalėmis.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Future Is Faster Than You Think: How Converging Technologies Are Transforming Business, Industries, and Our Lives
  • Autorius: Peter H. Diamandis, Steven Kotler
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094374036
  • Vertėjas: Dalia Janušaitienė, Kristina Petrutytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-30

Knyga įtraukianti pamąstymams.

Parašykite atsiliepimą apie "Ateitis greitesnė, nei manote. Kaip technologijos transformuoja verslą, pramonę ir mūsų gyvenimus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos verslo knygos

Peter H. Diamandis, Steven Kotler pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ateitis greitesnė, nei manote. Kaip technologijos transformuoja verslą, pramonę ir mūsų gyvenimus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ateitis greitesnė, nei manote. Kaip technologijos transformuoja verslą, pramonę ir mūsų gyvenimus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ateitis greitesnė, nei manote. Kaip technologijos transformuoja verslą, pramonę ir mūsų gyvenimus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ateitis greitesnė, nei manote. Kaip technologijos transformuoja verslą, pramonę ir mūsų gyvenimus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Peter H. Diamandis, Steven Kotler tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ateitis greitesnė, nei manote. Kaip technologijos transformuoja verslą, pramonę ir mūsų gyvenimus" perkama kartu