0

Atėnai. Santuoka dėl palikimo (2-oji serijos "Metų vestuvės" knyga)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Atėnai. Santuoka dėl palikimo (2-oji serijos "Metų vestuvės" knyga)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786090300657

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Atėnai. Santuoka dėl palikimo (2-oji serijos "Metų vestuvės" knyga)" aprašymas
"Atėnai. Santuoka dėl palikimo" - keturių knygų serijos "Metų vestuvės", antroji knyga.Kristianas Markosas ir Aleksandra Mondeli kviečia Jus į vestuvių ceremoniją Pantenono viešbutyje Atėnuose... bet tik jei Kristianas įtikins savo besilaukiančią nuotaką.

Kristianas – Atėnų verslininkas, apstatęs miestą klestinčiomis kompanijomis. Dabar jis turi visus įmanomus turtus ir privilegijas, kurias galima nupirkti už pinigus. Trūksta tik vieno: įstabiosios, jausmingosios Aleksandros Mondeli. Jo geriausio draugo sesuo yra griežtai uždrausta. Iki kol jų abiejų nevaldoma aistra peržengia ribas... ir Aleksandra pastoja. Neapgalvotas Aleksandros ir Kristiano poelgis greit tampa vieša paslaptimi ir visuomenės apkalbų objektu. Net ir garbingas Kristiano pasiūlymas pasirūpinti ja ir kūdikiu nesuteikia vilties. Meilei čia vietos nėra. Bet aistra, kuri griauna bet kokias išdidumo sienas, vis dar nevaldoma...Ankstesnis keturių knygų serijos Metų vestuvės romanas:

J. Hayward. "Milanas. Santuoka iš išskaičiavimo", 2016 liepa (Rokas ir Olivija)Iš anglų kalbos vertė Miglė Puzarienė

Parašykite atsiliepimą apie "Atėnai. Santuoka dėl palikimo (2-oji serijos "Metų vestuvės" knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Atėnai. Santuoka dėl palikimo (2-oji serijos "Metų vestuvės" knyga), kurią skaitytojams dovanoja Michelle Smart. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michelle Smart su knyga Atėnai. Santuoka dėl palikimo (2-oji serijos "Metų vestuvės" knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Atėnai. Santuoka dėl palikimo (2-oji serijos "Metų vestuvės" knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michelle Smart. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Atėnai. Santuoka dėl palikimo (2-oji serijos "Metų vestuvės" knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Atėnai. Santuoka dėl palikimo (2-oji serijos "Metų vestuvės" knyga)" perkama kartu