0

Atėnės pagrobimas

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
2013-10-25 Kris

Įdomi, informatyvi istoriškai, architektūriškai knyga.Super:)

Informacija

Atėnės pagrobimas

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 552
  • ISBN ar kodas: 9789955342540

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Autorė, susiedama ištisas epochas, žvelgia į dviejų nepaprastų moterų širdis, kad atskleistų vadinamąjį Elgino marmurą supančias aistras, ambicijas ir prieštaravimus.


Elgino marmuras jau kone du šimtmečius eksponuojamas Britų muziejuje, ir beveik visą tą laiką jį supa gausybė ginčų ir prieštaravimų. Knygoje „Atėnės pagrobimas“ Karen Essex pateikia neįtikėtiną skulptūrų kelionės į Angliją istoriją dviejų moterų – Merės Nisbet, Elgino grafo, buvusio Britanijos pasiuntinio Konstantinopolyje, žmonos, ir Aspasijos, galingiausio Atėnų aukso amžiaus veikėjo Periklio mylimosios, – akimis.


„Atėnės pagrobimas“ – tai romantikos ir intrigų, gobšumo ir šlovės troškimo sklidinas kerintis istorinis pasakojimas, leidžiantis pažvelgti į intymų dviejų įtakingiausių ir žavingiausių pasaulio moterų gyvenimą.


Karen Essex yra romanų Kleopatra, Faraonas ir tarptautinį pripažinimą pelniusio bei 2007 metais Italijoje prestižinę Romos premiją užsienio autoriams laimėjusio romano Leonardo gulbės autorė, garsi žurnalistė ir dramaturgė. Jos knygos išverstos į 27 kalbas.
2013-10-25

Įdomi, informatyvi istoriškai, architektūriškai knyga.Super:)

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu