0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Atgaiva sielai. 101 istorija, kuri atvers širdį, atgaivins dvasią

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2016-01-22 ceslovas

Labai geros knygos, tik labai butu neblogai kad butu tokiu knygu, audio

Atgaiva sielai. 101 istorija, kuri atvers širdį, atgaivins dvasią


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Atgaiva sielai. 101 istorija, kuri atvers širdį, atgaivins dvasią" aprašymas

"Atgaiva sielai'' – tai puikių istorijų rinkinys, priverčiantis žmogų į savo gyvenimą pažiūrėti iš naujo. Kiekviena jų mumyse dar kartą pažadina norą pažinti žmogų ir bando mums pasakyti, kad meilė, drąsa ir užuojauta gali būti ir mūsų pačių gyvenimo istorijos dalis. Intriguojantys Roberto Fulghumo, Kahlilo Gibrano, Theodoro Rooseveldo, Danielle Kennedy ir daugelio kitų pasakojimai.

 

"Atgaiva sielai" - tai puikių istorijų rinkinys, priverčiantis žmogų į savo gyvenimų pažiūrėti iš naujo. Kiekviena jų mumyse dar kartų pažadina norą pažinti žmogų ir bando mums pasakyti, kad meilė, drąsa ir užuojauta gali būti ir mūsų pačių gyvenimo istorijos dalis."

John Gray, knygos „ Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros " autorius"Atgaiva sielai" įkvepia skaitytoją ir padeda mums prisiminti svarbius dalykus - meilę, prisirišimą bei dėkingumą."


Barbara de Augelis, knygos „Paslaptys apie vyrus, kurias turėtų žinoti kiekviena moteris" autorė


„Ši knyga yra Išmintis ir Paguoda daugeliui metų į priekį, ji šiuolaikiška kaip kosminis palydovas ir nesenstanti kaip piramidės. Pasauliui reikia pasakotojų, kurie padėtų pamiršti šio pasaulio chaosą ir nerimą. Džekas ir Markas yra patyrę gyvenimiškų istorijų pasakotojai. Kokia dovana mokytojams, kalbų rengėjams - kiekvienam, kuris pasiruošęs Augti ir Gydyti."

Sidnis B, Simonas, įžymus Masačiusetso universiteto profesorius, keturiolikos knygų autorius


"Šios įkvepiančios istorijos - tai puiki dovana. Aš manau, kad "Atgaiva sielai" mums visada turėtų būti po ranka, kad bet kuriuo metu galėtumėme paskaityti keletą istorijų, kurios grąžintų tikėjimą žmogumi ir viskuo, kas žmonėse yra gražiausia."

Bobas Ryzoneris, Tarptautinės savigarbos ugdymo tarybos prezidentas, knygos „Savigarbos ugdymas" autorius"Tai šilta, dvasią pakelianti ir įkvepianti knyga, pilna puikių minčių ir nuojautos apie tai, kad kiekvienas žmogus yra pajėgus bet kada keisti savo gyvenimą."


Brajanas Treisis, knygos „Atradimų psichologija " autorius


"Džiaugiausi kiekvienu knygos puslapiu. Pasakojimai, patiečiantys širdies gilumą, nepaprastai motyvuoti, poezija puiki, o posakiai gilūs ir reikšmingi. Džekas ir Markas sukaupė tikrai nemažą kiekį išminties!

Ši knyga bus puiki dovana tiems, kuriuos mylite. Dar keletą papildomų knygos egzempliorių aš įsigysiu savo šeimai bei draugams."


Ričardas Loglinas, „Smctury XXI Real Estate Corp."prezidentas
Iš anglų kalbos vertė Jolanta Kriūnienė


  • Autorius: Jack Canfield, Mark V. Hansen
  • Leidėjas: Gardenija
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 275
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986855527

2016-01-22

Labai geros knygos, tik labai butu neblogai kad butu tokiu knygu, audio

2008-12-23

si knyga privercvia susimastyti,kiekviena istorija yra pamokanti,ir kartu isgyvenima realei.nuostaibiai sauni knyga,unikali kiekviena istoria savu turiniu.....

2007-08-09

Nuostabi knyga, mokanti vertinti svarbiausius dalykus.

2007-08-07

Labai gera knyga ir vertinga knyga, kiekviena istorija gali ko nors ismokyti.

Parašykite atsiliepimą apie "Atgaiva sielai. 101 istorija, kuri atvers širdį, atgaivins dvasią"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sėkmės istorijų knygos

Jack Canfield, Mark V. Hansen parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Atgaiva sielai. 101 istorija, kuri atvers širdį, atgaivins dvasią, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Atgaiva sielai. 101 istorija, kuri atvers širdį, atgaivins dvasią aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Atgaiva sielai. 101 istorija, kuri atvers širdį, atgaivins dvasią už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Atgaiva sielai. 101 istorija, kuri atvers širdį, atgaivins dvasią? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jack Canfield, Mark V. Hansen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atgaiva sielai. 101 istorija, kuri atvers širdį, atgaivins dvasią" perkama kartu