0

Atgal negrįžę

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 13,29 €
Kaina knygyne: 18,69 €*
Sutaupote: 5.40 € (29%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Atgal negrįžę

  • Leidėjas: Litera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 213
  • ISBN ar kodas: 9786094820502

2020-11-30 13.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Atgal negrįžę" aprašymas

Karolina Ušinskytė (g. 1993, Šiauliuose) - tekstų kūrėja, išeivijos tyrinėtoja, įvairių kultūrinių projektų koordinatorė ir aktyvistė. Į gyvenimą žiūrinti pro smalsumo prizmę ir laikanti save pasaulio piliete, kuri, gyvendama ir keliaudama po įvairias šalis, niekada nepamiršta savo lietuviškų šaknų.

Šitos knygos „Atgal negrįžę“ pagrindas - magistro baigiamasis darbas, apgintas Maltos universitete, papildytas naujais tekstais ir prisiminimais.

„Pasibaigus gynimui Maltos universiteto tarptautinių santykių departamento vadovė priėjo ir tarė: „Skaičiau kaip knygą“. Tad po keleto metų aš sau pamaniau - tegul bus knyga ...“
K. Ušinskytė

Apie Lietuvą už jos ribų - Lietuvą su tais pačiais cepelinais, gintaro papuošalais, „Tautiška giesme“, rūpintojėliu ir krepšinio rungtynėmis. Ir apie misiją, kuriai jėgas skyrė kelios lietuvių kartos, kad ta Lietuva gyvuotų ir klestėtų.
Argi ne tokia yra kiekvieno mūsų priedermė ir gyvenimo tikslas - bent kažkiek ir bent ką nors, bet iš visos lietuvio širdies?
Apie tuos, kurie atgal negrįžę...

„Turi žinoti, iš kur esi kilęs. Jeigu žmogus nežino, tai jis yra kaip medis be šaknų...“
Kunigas A. Saulaitis

„...Lietuvių gyvenimas išeivijoj yra visoks - ir kultūrinis, ir politinis, ir ekonominis. Jis tęsiasi daugiau kaip šimtmetį, ir mes jį labai mažai pažįstame čia, Lietuvoje “
Lietuvos diplomatas M. Gudynas

Parašykite atsiliepimą apie "Atgal negrįžę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

Karolina Ušinskytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Atgal negrįžę, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Atgal negrįžę aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Atgal negrįžę už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Atgal negrįžę? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Karolina Ušinskytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Atgal negrįžę" perkama kartu