0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atgimusieji

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Atgimusieji


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 10.42 SoldOut
Knygos "Atgimusieji" aprašymas
Viskas, kas yra gera Danguje ir Žemėje – sukurta iš meilės. Meilė yra vienintelis dalykas, dėl kurio verta kovoti. Liusė susipažįsta su Danieliu ir pamilsta jį. Mergina netrukus sužino, kad taip jau buvo nutikę daugybę kartų nuo amžių pradžios. Danielis ir kiti draugai, kuriuos Liusė sutinka pataisos mokykloje, yra puolę angelai, vieni pasirinkę Dangaus, kiti – Liuciferio pusę. Liusė yra prakeiksmas, pasiųstas Danieliui po Nuopuolio. Jis pasmerktas vis iš naujo susipažinti su ja, suartėti, pamilti ir... neišvengiamai prarasti.

Dangus pajuosta nuo sparnų. It smėlis laikrodyje baigiasi laikas, kai Liusė su Danieliu dar gali sukliudyti Liuciferiui ištrinti praeitį. Jiems būtina rasti vietą, kur angelai nupuolė į Žemę. Tamsiosios jėgos nepalieka jaunuolių ramybėje. Įvyksta didžiulis mūšis ir pareikalauja gausybės aukų. Lieka negyvi kūnai, sudužusios širdys... ir angelų dulkės. Tada Liusė supranta, kad viskas ir visada priklausė tik nuo jos pasirinkimo. Koks jis bus šį kartą?

Lauren Kate (1981 m.) užaugo Dalase, mokėsi kūrybinio rašymo Atlantoje, pradėjo rašyti Niujorke. Ji yra romano Natali Hargrouv išdavystė ir serijos "Puolusieji" autorė. L. Kate gyvena Kalifornijoje su vyru, tikisi kada nors padirbėti restorano virtuvėje, įsigyti šunį ir išmokti plaukioti banglente. Kritikus apstulbino Lauren Kate debiutas, o antra ir trečia serijos knygos tik dar labiau sustiprino jos, kaip jaunos, talentingos rašytojos, statusą. "Atgimusieji" baigia neįtikimai populiarią "Puolusiųjų" seriją, kurios ekranizacijos teises įsigijo Disney studija.

Iš anglų k. vertė Kristina Lukoševičė

  • Autorius: Lauren Kate
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094033933

Parašykite atsiliepimą apie "Atgimusieji"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Atgimusieji, kurią skaitytojams dovanoja Lauren Kate. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lauren Kate su knyga Atgimusieji jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Atgimusieji patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lauren Kate. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Atgimusieji palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Atgimusieji" perkama kartu