-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 25NUOLAIDA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Atia, suskiai! 33 minčių išvarymo dienos

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-10-14 Viktorija

Rašau jau vienuolika dienų - vadinasi, trečdalis jau įveikta :) Nuostabi knyga, daugiau sužinojau apie save negu sąmoningai bandydama tai padaryti skaitydama saviugdos knygas. Pasąmonė išspjovė nemalonių atsiminimų pasislėpusių viduje taip, kad net buvau apie juos pamiršus, nors jie, suskiai, visada buvo manyje ir spjaudės tulžim. Super terapija


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 15.99 SoldOut

Knygos "Atia, suskiai! 33 minčių išvarymo dienos" aprašymas

Kaip kūnas reaguoja į įvairias infekcijas ir užkratus, taip ir mintims būtina higiena, nes neišvarytos blogos mintys gali varginti iki gyvenimo pabaigos. Autorė atvira: „Atia, suskiai!“ jos pačios ir jos vyro bendras kūrinys - "aš rašiau, Viktoras piešė". Tai - knyga apie mus, todėl kartu leisimės į kelionę apsivalymo link...

Psichologė dr. Vaiva Klimatė Evos Tombak knygą apibūdina kaip unikalų romano, savipagalbos knygos ir dienoraščio derinį. Anot jos, verčiant knygos puslapius, tarsi žvelgi į kito žmogaus gyvenimą pro rakto skylutę. Ir nors baisu, kad būsi pričiuptas, smalsumas nugali. Tiesa, ji pataria skaityti šią knygą galvojant apie save – kelti klausimus sau ir išgirsti save, o galbūt net mesti iššūkį ir išbandyti rašymą kaip pagalbos sau formą. Knygoje nėra rkonkrečių patarimų ką konkrečiai ir kaip daryti. Šiuos atsakymus reikia rasti patiems – juk mūsų vidus tai žino. Galbūt knyga padės tai sužinoti ir mūsų sąmonei.

Verslo valdymo patarėjas Saulius Jovaišas antrina – knyga „Atia, suskiai!“ atveria asmeniškas autorių gyvenimo patirtis, tačiau kalba ir apie kiekvieną iš mūsų. O juk galimybė skaitytojui atpažinti save – vienas iš kūrinio kokybės įrodymų.

Eva Tombak sako, kad abu su vyru Viktoru sąžiningai užsiėmė 33 dienų rašymo meditacija, todėl „Atia, suskiai!“ yra bendras jųdviejų kūrinys. Kiekvienas iš judviejų klausėsi savo vidinio angelo ir demono. Rezultatas – apmąstymais apie intuiciją ir baimę, muziką ir liūdesį. Eva Tombak tikisi, kad ši knyga turėtų suteikti drąsos visiems išbandyti rašymo meditaciją. Savo knygą moteris vadina užrašine – tai stebėjimų ir kasdienio pasaulio apmąstymai.

Buvusi garsių leidinių „Ieva“ ir „Cosmopolitan“ leidėja Eva Tombak geriau nei bet kas kitas žino, ką reiškia „nauja pradžia“. Ilgus metus leidybos versle dirbusi moteris buvo emigravusi į Australiją, vėliau susidomėjo joga. Šiandien ji kviečia pas save – savo knygomis, jogos užsiėmimais, rašymo meditacijos pamokomis. Visus susirinkusius ji vadina bendraminčiais ir bendrakeleiviais, nes tarp kelionės ir rašymo daug daugiau bendra, nei gali pasirodyti.


  • Autorius: Eva Tombak
  • Leidėjas: Eva Tombak
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094753848

Kiti taip pat domėjosi


2020-10-14

Rašau jau vienuolika dienų - vadinasi, trečdalis jau įveikta :) Nuostabi knyga, daugiau sužinojau apie save negu sąmoningai bandydama tai padaryti skaitydama saviugdos knygas. Pasąmonė išspjovė nemalonių atsiminimų pasislėpusių viduje taip, kad net buvau apie juos pamiršus, nors jie, suskiai, visada buvo manyje ir spjaudės tulžim. Super terapija

2019-11-21

Parašykite atsiliepimą apie "Atia, suskiai! 33 minčių išvarymo dienos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Atia, suskiai! 33 minčių išvarymo dienos", Eva Tombak. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eva Tombak su knyga "Atia, suskiai! 33 minčių išvarymo dienos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Atia, suskiai! 33 minčių išvarymo dienos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eva Tombak. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Atia, suskiai! 33 minčių išvarymo dienos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Atia, suskiai! 33 minčių išvarymo dienos" perkama kartu