0

Atjauninimo menas

  • Nuolaida knygai -55%
Kaina internetu: 2,29 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 2.70 € (55%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Atjauninimo menas

  • Serija: Niši sveikatos sistema
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9789955871224

2021-03-31 2.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Atjauninimo menas" aprašymas
Ką vertiname jaunystėje? Grožį, gaivumą, sveikatą, meilę ir ilgą gyvenimo kelią, kuris mūsų dar laukia ateityje. Tačiau kodėl manome, kad ligos ir visiškas nusenimas - neišvengiami ilgo gyvenimo palydovai? Viskas priklauso nuo žmogaus noro. Galima išlikti jaunam ir penkiasdešimties, ir septyniasdešimties metų. Ir tai nėra neįprasta ar antgamtiška. Aš pažįstu daug žmonių, kurie puikiai atrodo ir aktyviai gyvena netgi būdami aštuoniasdešimties metų, o moterys ilgai išsaugo jaunatvišką grožį. Kartais pagyvenusi moteris pasidaro netgi patrauklesnė negu jaunystėje. Gyvendamas harmonijoje su gamta, kontroliuodamas savo emocijas ir teigiamai mąstydamas apie gyvenimą, žmogus gali sulaukti 140—160 metų ir išsaugoti šviesų protą, puikią atmintį ir gerą fizinę formą. Žmogui nebūdinga sirgti - organizmas palaiko sveikatą, kol jam nesutrukdo neigiamos mintys. Norėdami padėti sau, privalote sugrąžinti ankstesnę organizmo būseną - sveikatą. Daugelis nori atjauninti organizmą arba tiesiog nesenti. Tai ne taip sunku, kaip atrodo.

Sumažinti biologinį amžių galima sulaukus bet kokio amžiaus, bet maloniausia tai daryti, kai jums 40 metų. Jeigu vis dar esate jauni, neverta intensyviai tuo užsiimti. Tiesiog pratęskite tai, ką darėte.

Tačiau jeigu atsirado senėjimo požymių - šį procesą būtina pasukti atgal. Pirmiausia pakeiskite mąstymą, sustiprinkite imunitetą ir sureguliuokite mitybą. Visa, ką žmogus valgo ir geria, tenkindamas gyvybinius poreikius, turi palaikyti organizmo pusiausvyrą. Tik tada sveikata bus natūralus dalykas, o ilgaamžiškumas - malonus.

Niekada ne vėlu vėl būti jaunam - sustiprinti imunitetą, sugrąžinti sveikatą, stangrią ir švelnią odą, blizgančius ir vešlius plaukus, pagerinti atmintį, aštrų regėjimą, jautrią klausą, atsikratyti raukšlių ir ilgainiui imančių kamuoti negalavimų.

Svarbiausia - norėti vėl būti jaunam ir siekti to, pakeliui neprisėdant ant „netikėjimo suolelio", kuris tik paspartins senėjimą.

Norėdami įeiti į sodą, turime atidaryti vartelius - tad atverkime juos jaunystei ir laimei! Mes to verti.

Parašykite atsiliepimą apie "Atjauninimo menas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveika gyvensena

Kacudzo Niši parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Atjauninimo menas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Atjauninimo menas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Atjauninimo menas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Atjauninimo menas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kacudzo Niši tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Atjauninimo menas" perkama kartu