0

Atjauninimo menas

  • Nuolaida knygai -55%
Internetu: 2,29 €
Knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 2.70 € (55%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Atjauninimo menas

  • Serija: Niši sveikatos sistema
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9789955871224

2.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas
Ką vertiname jaunystėje? Grožį, gaivumą, sveikatą, meilę ir ilgą gyvenimo kelią, kuris mūsų dar laukia ateityje. Tačiau kodėl manome, kad ligos ir visiškas nusenimas - neišvengiami ilgo gyvenimo palydovai? Viskas priklauso nuo žmogaus noro. Galima išlikti jaunam ir penkiasdešimties, ir septyniasdešimties metų. Ir tai nėra neįprasta ar antgamtiška. Aš pažįstu daug žmonių, kurie puikiai atrodo ir aktyviai gyvena netgi būdami aštuoniasdešimties metų, o moterys ilgai išsaugo jaunatvišką grožį. Kartais pagyvenusi moteris pasidaro netgi patrauklesnė negu jaunystėje. Gyvendamas harmonijoje su gamta, kontroliuodamas savo emocijas ir teigiamai mąstydamas apie gyvenimą, žmogus gali sulaukti 140—160 metų ir išsaugoti šviesų protą, puikią atmintį ir gerą fizinę formą. Žmogui nebūdinga sirgti - organizmas palaiko sveikatą, kol jam nesutrukdo neigiamos mintys. Norėdami padėti sau, privalote sugrąžinti ankstesnę organizmo būseną - sveikatą. Daugelis nori atjauninti organizmą arba tiesiog nesenti. Tai ne taip sunku, kaip atrodo.

Sumažinti biologinį amžių galima sulaukus bet kokio amžiaus, bet maloniausia tai daryti, kai jums 40 metų. Jeigu vis dar esate jauni, neverta intensyviai tuo užsiimti. Tiesiog pratęskite tai, ką darėte.

Tačiau jeigu atsirado senėjimo požymių - šį procesą būtina pasukti atgal. Pirmiausia pakeiskite mąstymą, sustiprinkite imunitetą ir sureguliuokite mitybą. Visa, ką žmogus valgo ir geria, tenkindamas gyvybinius poreikius, turi palaikyti organizmo pusiausvyrą. Tik tada sveikata bus natūralus dalykas, o ilgaamžiškumas - malonus.

Niekada ne vėlu vėl būti jaunam - sustiprinti imunitetą, sugrąžinti sveikatą, stangrią ir švelnią odą, blizgančius ir vešlius plaukus, pagerinti atmintį, aštrų regėjimą, jautrią klausą, atsikratyti raukšlių ir ilgainiui imančių kamuoti negalavimų.

Svarbiausia - norėti vėl būti jaunam ir siekti to, pakeliui neprisėdant ant „netikėjimo suolelio", kuris tik paspartins senėjimą.

Norėdami įeiti į sodą, turime atidaryti vartelius - tad atverkime juos jaunystei ir laimei! Mes to verti.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu