0

Atjauta. Visiškai atsiskleidusi meilė

Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Atjauta. Visiškai atsiskleidusi meilė

  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 193
  • ISBN ar kodas: 9786098054095

2020-12-31 8.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Atjauta. Visiškai atsiskleidusi meilė" aprašymas

"Atjauta įmanoma tik tada, kai yra supratimas ir sąmoningumas. Kai kitą žmogų ne tik suprantate ir gerbiate, tačiau ir esate pasiekę savosios būties branduolį. Sugebėję pamatyti savosios būties branduolį, sugebėsite pamatyti giliausiąjį kito žmogaus branduolį. Dabar kitas žmogus jau egzistuoja ne kaip kūnas ar protas, bet kaip siela. O sielos nėra atskiros. Kai susitinka dvi sielos, jos tampa viena. Atjauta yra aukščiausioji meilės forma."

Osho


Atjauta yra žodis, vartojamas apibrėžti ištisą žmogiškos elgsenos ir požiūrių spektrą, pradedant atjauta, atleidimu ir baigiant gailestingumu bei labdaringumu. Šeštame populiarios serijos „Įžvalgos naujam gyvenimo būdui" tome, Osho nagrinėja atjautos prigimtį, žvelgdamas į ją iš radikaliai kitokios perspektyvos. Jis nurodo, kad angliškame žodžio atjauta variante žodžio compassion šaknį sudaro žodis passion, reiškiantis aistrą, ir toliau meta iššūkį įsivaizdavimams apie tai, kokia yra tikroji atjautos reikšmė. Jis teigia, kad daugybė vadinamųjų atjautos veiksmų yra suteršti subtilaus asmeninio susireikšminimo bei troškimo būti pripažintam. Be to, gali būti, kad žmonių atjauta yra paremta ne tikru noru padėti kitiems, bet troškimu priversti kitus pasikeisti. Pasitelkdamas istorijas iš Jėzaus, Budos gyvenimų bei Dzeno pasaulio, Osho atskleidžia, kaip žmogaus viduje užgimsta kelias į autentišką atjautą, kuri prasideda nuo gilaus savęs priėmimo ir meilės sau.

Osho ragina žmones pažinti jiems primestą įsitikinimų bei prie-tarų sistemą ir jos atsisakyti, nes ji riboja jų galimybes ir skurdina gyvenimą. Londono Sunday Times pavadino jį „vienu iš tūkstančio XX amžiaus kūrėjų", o Indijos Sunday Mid-Day - „vienu iš dešimties žmonių (greta Gandžio, Nerhu ir Budos), kurie pakeitė Indijos likimą".

Dabar, nuo Ošo mirties (1990 m.) prabėgus daugiau nei dviem dešimtmečiams, jo mokymo įtaka vis plečiasi, jį studijuoja įvairaus amžiaus ieškotojai faktiškai visose pasaulio šalyse.


"Kai nesistengiate tapti kuo nors kitu, tada tiesiog atsipalaiduojate, tada jūsų gyvenime atsiranda malonė. Tada jūs būnate kupini didybės, grožio, harmonijos, nes jau nebėra konflikto, nebėra kur skubėti, nebėra dėl ko kovoti, nebėra ko sau per prievartę primesti. Jūs tampate skaistūs. Tas skaistumas - tai jūsų meilė sau ir atjauta."


Osho


Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis

Parašykite atsiliepimą apie "Atjauta. Visiškai atsiskleidusi meilė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Rytų išmintis

Osho parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Atjauta. Visiškai atsiskleidusi meilė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Atjauta. Visiškai atsiskleidusi meilė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Atjauta. Visiškai atsiskleidusi meilė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Atjauta. Visiškai atsiskleidusi meilė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Osho tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Atjauta. Visiškai atsiskleidusi meilė" perkama kartu