0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Atkaklumas. Aistros ir ištvermės galia

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (28%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Atkaklumas. Aistros ir ištvermės galia


2021-04-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Atkaklumas. Aistros ir ištvermės galia" aprašymas

„Be stiprios valios nebūna didelio talento“, – mąsliai sakė didysis rašytojas Honoré de Balzacas. Ir iš tikrųjų, naujausi tyrimai parodė, kad talentas ar intelekto koeficientas nėra svarbiausi kelyje į sėkmę – tiek mokantis, tiek siekiant bet kokių ilgalaikių gyvenimo tikslų. Įžvalgi ir įkvepianti amerikietės psichologės Angelos Duckworth knyga "Atkaklumas. Aistros ir ištvermės galia" atveria visai naują perspektyvą ir įrodo, kad svarbiausia sėkmės priežastis – tas ypatingas aistros ir ištvermės derinys, kurį autorė vadina atkaklumu.

Dirbdama matematikos mokytoja A. Duckworth atkreipė dėmesį, kad gebėjimas mokytis nėra prigimtinis. Jis kinta, priklausomai nuo pastangų ir motyvacijos. Tai ypač svarbu suvokti moksleiviams, studentams ir visiems, kas svajoja apie naujus įgūdžius, bet nusivylę savimi vis sustoja pusiaukelėje.
Pergalingai įžvalgus ir požiūrį keičiantis „Atkaklumas“ pasakoja apie tai, kas vyksta mūsų galvose, kai esame parklupdomi nesėkmės, ir kaip atkaklumas – ne „genialumas“ ir ne fortūna – padeda pakilti ir lėtai, kryptingai judėti tikslo link.

Kaip nebijoti suklysti ir neleisti nesėkmei mūsų nugalėti?
Kodėl siekdami ilgalaikių tikslų taip dažnai pasiduodame?
Kokiu būdu išsiugdyti nepalaužiamą atkaklumą, svarbesnį už prigimtinį talentą?
Kaip išmokyti jaunąją kartą atkaklumo?

"Šviesmečius buvome įstrigę prigimtinio talento mite. Angela Duckworth išsklaido miglas paprastai paaiškindama, kaip mes gyvenime šio to pasiekiame."
Davidas Shenkas, „The Genius in All of Us“ autorius

"Ši knyga – nacionalinė vertybė. Smagiai skaitoma, įdomi ir įtikinanti. Knygos idėjos turi potencialą transformuoti švietimą, vadybą ir skaitytojų gyvenimą."
Lawrence?as H. Summersas, Harvardo universiteto profesorius ir garbės prezidentas

Iš anglų kalbos vertė Irena Jomantienė, Milda Dyke


  • Autorius: Angela Duckworth
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094272639

Parašykite atsiliepimą apie "Atkaklumas. Aistros ir ištvermės galia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sėkmės istorijų knygos

Angela Duckworth parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Atkaklumas. Aistros ir ištvermės galia, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Atkaklumas. Aistros ir ištvermės galia aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Atkaklumas. Aistros ir ištvermės galia už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Atkaklumas. Aistros ir ištvermės galia? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Angela Duckworth tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atkaklumas. Aistros ir ištvermės galia" perkama kartu