⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atlas obscura. Tyrinėtojo vadovas po slaptuosius pasaulio stebuklus

Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-03 A.K.

Knyga labai patiko visai šeimai.


2023-01-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Atlas obscura. Tyrinėtojo vadovas po slaptuosius pasaulio stebuklus" aprašymas

Bendraautorių Joshua Foer, Dylan Thuras ir Ella Morton knyga „Atlas obscura. Tyrinėtojo vadovas po slaptuosius pasaulio stebuklus“ – kitoks kelionių vadovas. Jis jus nustebins, įkvėps keliauti, prajuokins ir privers suprasti, kiek daug įdomių, keistų, juokingų ir gluminančių lobių slypį mūsų pasaulyje. Pasiruošę keliauti?

2016-tais metais pasirodęs pirmasis knygos leidimas iš karto tapo „The New York Times“ bestseleriu ir sulaukė daugybės palankių atsiliepimų. Žymus rašytojas Neil Gaiman komentavo, gavęs įrodymų, kad jis dar nematė didžiausių pasaulio įdomybių. Scenarijų ir knygų autorė Lena Dunham prisipažino, kad „Atlas obscura“ yra vienintelis dalykas motyvuojantis išeiti iš buto. „San Francisco Chronicle“ lažinasi, kad jau pirmi trys puslapiai jus apstulbins.

„Atlas obscura. Tyrinėtojo vadovas po slaptuosius pasaulio stebuklus“ žada šimtą naujų kelionių idėjų, dvylikos miestų (Berlyno, Budapešto, Buenos Airių, Kairo, Londono, Los Andželo, Meksiko, Maskvos, Niujorko, Paryžiaus, Šanchajaus ir Tokijo) vadovus bei išlankstomą žemėlapį, kuris įkvėps keliauti aplink pasaulį. Leidinys iliustruotas schemomis, diagramomis ir kokybiškomis nuotraukomis, kurios atims žadą. Knygos informacija suskirstyta pagal regionus, patogios išnašos informuoja apie kitas keistenybes, esančias netoliese, kurias galbūt norėsite aplankyti savo kelionės metu.

Kelionių troškimas apima daugelį. Vieni kraunasi kuprinę ir traukia į spontanišką solo žygį, kiti naršo internete ir kruopščiai sudarinėja lankytinų vietų sąrašą, treti domisi rekomendacijomis, geriausiais viešbučiais, restoranais ir muziejais.

Netradicinė knyga „Atlas obscura. Tyrinėtojo vadovas po slaptuosius pasaulio stebuklus“ ragina į keliones pažvelgti nauju kampu, domėtis turistų nenumintais takais, atrasti keistenybes ir mistines vietas. Juk įdomu nakvoti vaiduoklių viešbutyje ar aplankyti kapines, kurių antkapiai yra penio formos. Nepatikėsite, bet tokias aptikti galima Irane. O gal labiau patiktų išgerti kavos bare, kuris įsikūręs milžiniško baobabo viduje? O sudalyvauti šventėje, kurios metu velniais apsirengę vyrai šokinėja tarp kūdikių?

Antrasis papildytas autorių Joshua Foer, Dylan Thuras ir Ella Morton parengtas leidinys „Atlas obscura. Tyrinėtojo vadovas po slaptuosius pasaulio stebuklus“ neprimena tradicinio kelionių vadovo. Atsiverskite bet kurį puslapį ir būsite įklampintas į keistus ir netikėtus vietų ar švenčių ir papročių aprašymus. Skaitydami knygą pamažu artėsite prie atsakymo į klausimą, kas mus skatina keliauti. Dažniausiai vilioja nežinia, naujovės ir pasaulio lobiai, kurie pranoksta net lakiausią vaizduotę.

Skaitytojų laukia daugybė puikų fotografijų, žaismingi ir įdomūs aprašymai, schemos, žemėlapiai, vadovai. Leidinys pravers tiek užkietėjusiems keliautojams, kurie tikrai ras kažką naujo, tiek tiems, kurie pirmą kartą susiruošė patirti kažką ypatingo. Be to, tai puiki priemonė net ir nepakilus nuo sofos daugiau sužinoti apie nepaprastą pasaulį.

„Atlas obscura. Tyrinėtojo vadovas po slaptuosius pasaulio stebuklus“ – pakeis požiūrį į keliones. Kiekvienas puslapis primena, kokiame nuostabiame pasaulyje gyvename. Dalį tekstų galima aptikti autorių įkurtoje kelionių svetainėje, tačiau dauguma parengti specialiai šiai knygai.

Joshua Foer – vienas iš populiarios ir netradicinės kelionių svetainės „Atlas Obscura“ įkūrėjų, taip pat bestselerio apie žmogaus atmintį „Moonwalking with Einstein“ autorius.

Dylan Thuras – kelionių svetainės „Atlas Obscura“ bendraįkūrėjas ir kūrybinis direktorius. Taip pat jis veda „Youtube“ kanalo laidą apie įdomiausius pasaulio stebuklus. Kartu su Joshua Foer jie įkūrė kelionių svetainę, nes pajuto, kad mūsų planeta yra keista vieta, pripildyta stulbinančių dalykų, o šiuo nuostabos jausmu būtina dalintis.

Ella Morton – rašytoja, besidominti istorija ir kultūra. Ji kurį laiką vedė populiarią interneto laidą apie įdomius Niujorko žmones ir vietas. Autorė kelionių svetainėje „Atlas Obscura“ rašė įvairiomis keistomis temomis, tokiomis kaip vedybų su vaiduokliu etiketas, tabako dūmų klizma ir pan., taip pat prisidėjo prie kelionių vadovo rengimo.

Iš anglų kalbos vertė Mantas Tamulevičius

Keliauti galima įvairiais būdais. Vienas jų – vartant originalaus vadovo puslapius, tad kviečiame knygą įsigyti internetu ir leistis į nuotykius. Priminsime, kad pirkti online verta visada, juk galime pasiūlyti daugybę žanrų, nepaprastų istorijų su įdomiais siužetais ar daugiasluoksniais veikėjais. Daug knygų kainuoja pigiau, nes nuolat rengiame išpardavimus ir akcijas. Leidinius išsirinkti padeda santraukos su trumpais aprašymais, ištraukomis, apžvalgomis, nurodytu puslapių skaičiumi ar kitomis detalėmis. Kviečiame rinktis ir skaityti!Kiti taip pat domėjosi


2021-09-03

Knyga labai patiko visai šeimai.

2021-08-26

Labai verta dėmesio knyga ir vaikams, ir suaugusiems

2021-07-23

Labai informatyvi, įdomi!

Parašykite atsiliepimą apie "Atlas obscura. Tyrinėtojo vadovas po slaptuosius pasaulio stebuklus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

Dylan Thuras, Ella Morton, Joshua Foer pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Atlas obscura. Tyrinėtojo vadovas po slaptuosius pasaulio stebuklus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Atlas obscura. Tyrinėtojo vadovas po slaptuosius pasaulio stebuklus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Atlas obscura. Tyrinėtojo vadovas po slaptuosius pasaulio stebuklus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Atlas obscura. Tyrinėtojo vadovas po slaptuosius pasaulio stebuklus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dylan Thuras, Ella Morton, Joshua Foer tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atlas obscura. Tyrinėtojo vadovas po slaptuosius pasaulio stebuklus" perkama kartu