0

Atleidimo malda

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Atleidimo malda

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 10x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955293224

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Atleidimo malda" aprašymas
Knygoje "Atleidimo malda" skaitytojas ras atleidimo ir kitas maldas, kurias kalbėti autorius ragina visus, norinčius patirti Dievo išgydymą.

Tėvas Robertas DeGrandis, nuo 1959 m. Šventojo Juozapo draugijos (SSJ) narys, yra parašęs daugiau kaip 25 knygas, kurios išverstos jau į 15 kalbų. Paskutiniuosius 25-erius savo tarnystės metus tėvas Robertas tapo išgydančiosios Dievo meilės pasiuntiniu daugiau nei 30-yje šalių. 2001 m. buvo VI Charizminio forumo Lodzėje svečias. Jo praktinis mokymas apie atleidimą, išgydymą, maldą kalbomis ir kitas Šventosios Dvasios charizmas pakeitė daugybės žmonių gyvenimą ir daugeli įkvėpė atsidėti šiai tarnystei. Į skaitytojų rankas atiduodame svarbiausią tėvo Roberto siūlomą mūsų atsivertimo įrankį - Atleidimo maldą. Dar šiandien pakviesk į savo širdį Viešpatį, kad Jis tave išgydytų ir išlaisvintų.

Iš lenkų kalbos vertė Teresėlė Danguolė Šniūrevičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Atleidimo malda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Atleidimo malda, kurią skaitytojams dovanoja Robert DeGrandis SSJ. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robert DeGrandis SSJ su knyga Atleidimo malda jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Atleidimo malda patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robert DeGrandis SSJ. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Atleidimo malda palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Atleidimo malda" perkama kartu