-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SILUMA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Atleidimo malda

Kaina internetu: 1,39 €
Kaina knygyne: 1,59 €*
Sutaupote: 0,20 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 1.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Atleidimo malda" aprašymas

Knygoje "Atleidimo malda" skaitytojas ras atleidimo ir kitas maldas, kurias kalbėti autorius ragina visus, norinčius patirti Dievo išgydymą.

Tėvas Robertas DeGrandis, nuo 1959 m. Šventojo Juozapo draugijos (SSJ) narys, yra parašęs daugiau kaip 25 knygas, kurios išverstos jau į 15 kalbų. Paskutiniuosius 25-erius savo tarnystės metus tėvas Robertas tapo išgydančiosios Dievo meilės pasiuntiniu daugiau nei 30-yje šalių. 2001 m. buvo VI Charizminio forumo Lodzėje svečias. Jo praktinis mokymas apie atleidimą, išgydymą, maldą kalbomis ir kitas Šventosios Dvasios charizmas pakeitė daugybės žmonių gyvenimą ir daugeli įkvėpė atsidėti šiai tarnystei. Į skaitytojų rankas atiduodame svarbiausią tėvo Roberto siūlomą mūsų atsivertimo įrankį - Atleidimo maldą. Dar šiandien pakviesk į savo širdį Viešpatį, kad Jis tave išgydytų ir išlaisvintų.

Iš lenkų kalbos vertė Teresėlė Danguolė ŠniūrevičienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Atleidimo malda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maldos knygos

Robert DeGrandis SSJ pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Atleidimo malda", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Atleidimo malda" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Atleidimo malda" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Atleidimo malda"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robert DeGrandis SSJ tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atleidimo malda" perkama kartu