0

Atleisk. Pasmerkta populiarumui

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Atleisk. Pasmerkta populiarumui

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 390
  • ISBN ar kodas: 9789955234975

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Atleisk. Pasmerkta populiarumui" aprašymas

Intriga ir ašaros, dramatiškos, netikėtos istorijos, priblokškiantys likimo vingiai, stulbinantis atvirumas... Šios knygos herojai - neišgalvoti. Tai žmonės, gyvenantys šalia mūsų, o jų istorijos - iš tikrųjų patirtos, išgyventos, nepagražintos, verčiančios susimąstyti. Savo vaikų dėl jų pačių gerovės išsižadėjęs rusas karininkas; kojų netekusi mergaitė Raselė, apie kurią kadai kalbėjo visa Lietuva, ir ją pasiaukojamai gydęs chirurgas; čečėno ir žemaitės sūnus, vėliau užaugintas sovietinės armijos pulkininko, karo veterano; Italijoje į vergiją parduotas jaunas lietuvis... Keliolikos tūkstančių kilometrų kelionės, bemiegės naktys - Airija, Rusija, Armėnija, Gruzija, Afganistanas, Lotynų Amerika.
Per kelias pirmąsias savaites, vos debiutavusi, garsioji ir pirmoji Lietuvoje viešų išpažinčių laida „Atleisk" pelnė stulbinančius reitingus. Puslapis po puslapio verčiant šią knygą atsiskleidžia kankinanti laidos rengėjų darbo įtampa, kerinti, nenuspėjama paieškų kasdienybė ir dvejonės bei atsakomybė už viešai ištartą žodį, už parodytos istorijos padarinius.
Televizijos žurnalistė, laidų vedėja Palmira Galkontaitė šioje knygoje pasakoja apie daugelio Lietuvos žiūrovų pamėgtą laidą „Atleisk", nuo 1999 m. transliuotą per LNK, o 2004 m. pervadintą į „Nepriklausomą paieškų tarnybą" ir nuo 2008-ųjų rodomą per Lietuvos televiziją. Autorė praskleidžia lietuviškos televizijos pasaulio uždangą, supažindina su jos užkulisių „virtuve". Taip pat suteikia progą skaitytojui tarsi pačiam dalyvauti laidos kūrimo procese, todėl knyga bus įdomi net ir tiems, kurie niekada nebuvo „Atleisk" ir „Nepriklausomos paieškų tarnybos" laidų žiūrovai.

Parašykite atsiliepimą apie "Atleisk. Pasmerkta populiarumui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Atleisk. Pasmerkta populiarumui, kurią skaitytojams dovanoja Palmira Galkontaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Palmira Galkontaitė su knyga Atleisk. Pasmerkta populiarumui jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Atleisk. Pasmerkta populiarumui patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Palmira Galkontaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Atleisk. Pasmerkta populiarumui palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Atleisk. Pasmerkta populiarumui" perkama kartu