⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atminties iliuzijos (knyga su defektais)

Kaina: 3,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 3.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Atminties iliuzijos (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Pasaulyje vienos iš nedaugelio atminties ekspertų Julios Shaw knyga „Atminties iliuzijos: atmintis, užmarštis ir netikri prisiminimai“ atskleidžia neįtikėtinus faktus apie mūsų atmintį ir tai, kaip ji mus apgaudinėja.

Ar kada esate užmiršę daugybę kartų sutikto žmogaus vardą? Ar esate supratę, kad jūsų atsiminimai apie konkretų ir jums svarbų įvykį yra visiškai kitokie nei kieno nors kito? Ar manėte, jog tam tikru laiku buvote tam tikroje vietoje, tačiau vėliau supratote, kad tikrai negalėjote ten būti?

Mes pasitikime savo prisiminimais nuolat, pasitikime jais kasdien. Jie - svarbi mūsų asmenybės dalis. Prisiminimai leidžia mums būti mumis. Tačiau tiesa tokia, kad mūsų atsiminimai yra kur kas toliau nuo tiesos nei mes manome. Knygoje „Atminties iliuzijos: atmintis, užmarštis ir netikri prisiminimai“ teismo psichologė ir atminties ekspertė dr. Julia Shaw remiasi naujausiais tyrimais ir atskleidžia, kodėl mūsų atmintis taip dažnai su mumis žaidžia. Autorė pataria, kaip, suprasdami savo atminties klaidingumą, galime pasiekti, kad ji būtų tikslesnė.

Visi galime pripažinti, kad turime atminties spragų, tačiau kaip elgtumėtės sužinoję, kad mūsų atmintis mus klaidina kur kas labiau nei atrodo įmanoma ir net sufabrikuoja mūsų atsiminimus? Knygos autorė pasakoja, jog neretai priimame kitų žmonių prisiminimus kaip savus, paaiškina, kodėl policijos pareigūnai gali įkalinti nekaltą žmogų, kaip galima įteigti prisiminimus ir priversti žmogų tikėti padarius baisiausius dalykus. Tačiau turint šią informaciją ir geriau pažįstant savo atmintį, nesunku ją ir pagerinti.

Knyga „Atminties iliuzijos: atmintis, užmarštis ir netikri prisiminimai“ – tai nuostabus ir jaudinantis mūsų protų tyrimas, kuris privers skaitytoją susimąstyti, kiek iš tikrųjų mes žinome apie save. Galvojate, kad turite gerą atmintį? Galvokite iš naujo.

„Guvus, smagus, o kartais gąsdinantis tyrimas apie tai, kaip mes prisimename, ir kodėl prisimename dalykus, kurie niekada mums nenutiko.“
Pacific Standard

Julia Shaw – mokslininkė, atminties ekspertė. Ji taip pat yra dėstytoja ir tyrėja Teisės ir socialinių mokslų departamente London South Bank University. J. Shaw yra viena iš nedaugelio ekspertų visame pasaulyje, kurie tyrinėja atminties klaidas, susijusias su jaudinančiais asmeniniais įvykiais – vadinamuosius melagingus prisiminimus. Ji rašo įvairiems mokslo žurnalams, keliauja po pasaulį skaitydama paskaitas šiomis temomis, konsultuoja teisininkus sudėtingose bylose. „Atminties iliuzijos“ yra pirmoji jos knyga, kuri tapo bestseleriu ir yra išversta į 20 kalbų.


  • Autorius: Julia Shaw
  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098210163-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Atminties iliuzijos (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

Julia Shaw pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Atminties iliuzijos (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Atminties iliuzijos (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Atminties iliuzijos (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Atminties iliuzijos (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Julia Shaw tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atminties iliuzijos (knyga su defektais)" perkama kartu