0

Atminties kultūrų dialogai Ukrainos, Lietuvos, Baltarusijos (ULB) erdvėje

7,79 €
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Atminties kultūrų dialogai Ukrainos, Lietuvos, Baltarusijos (ULB) erdvėje

  • Leidėjas: Lietuvos istorijos institutas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 16x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 348
  • ISBN ar kodas: 9789955847939

2021-01-31 7.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Atminties kultūrų dialogai Ukrainos, Lietuvos, Baltarusijos (ULB) erdvėje" aprašymas

Ar šiuolaikinė Rusija laikytina imperine valstybe?

Kodėl dalis rytų ukrainiečių remia Rusijos agresiją į savo šalį?

Kodėl lietuviai laiko Lenkiją agresyvia valstybe?Į šiuos ir daugelį kitų klausimų ir bandoma atsakyti šioje "Atminties kultūrų dialogai Ukrainos, Lietuvos, Baltarusijos (ULB) erdvėje" knygoje. Tai daroma ne analizuojant šiuolaikinę politinę situaciją, bet tiriant atminties kultūros elementus, veikiančius įvairių tautų tapatybes.

Darbe pirmą kartą lietuvių kalba pateikiamos įvairių šalių tyrinėtojų įžvalgos apie dar ir dabar gyvą istoriją kurios suvokimas padeda geriau suprasti lietuvių ir Lietuvos kaimynų (baltarusių, lenkų, rusų, ukrainiečių) mąstymą bei jų elgsenos motyvus.

Parašykite atsiliepimą apie "Atminties kultūrų dialogai Ukrainos, Lietuvos, Baltarusijos (ULB) erdvėje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Atminties kultūrų dialogai Ukrainos, Lietuvos, Baltarusijos (ULB) erdvėje, kurią skaitytojams dovanoja Alvydas Nikžentaitis, Michal Kopczynski. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alvydas Nikžentaitis, Michal Kopczynski su knyga Atminties kultūrų dialogai Ukrainos, Lietuvos, Baltarusijos (ULB) erdvėje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Atminties kultūrų dialogai Ukrainos, Lietuvos, Baltarusijos (ULB) erdvėje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alvydas Nikžentaitis, Michal Kopczynski. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Atminties kultūrų dialogai Ukrainos, Lietuvos, Baltarusijos (ULB) erdvėje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Atminties kultūrų dialogai Ukrainos, Lietuvos, Baltarusijos (ULB) erdvėje" perkama kartu