0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atminties salos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 2.49 SoldOut

Knygos "Atminties salos" aprašymas

Knygos autorė, žinoma teatrologė, prisimena vaikystės dienas, prabėgusias Kaune, Permėje, Maskvoje, pokario Vilniuje, pasakojimą paįvairindama ekskursais į vėlesnius laikus. Šiltai piešiami ne tik artimieji – tėvas profesorius Vytautas Girdzijauskas, mama ar senelis Izidorius. Perteikiama nepakartojama senosios kartos inteligentų gyvenimo ir buities atmosfera, tradicijos, kultūros paveldas.


Parašykite atsiliepimą apie "Atminties salos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Atminties salos", kurią skaitytojams dovanoja Audronė Girdzijauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Audronė Girdzijauskaitė su knyga "Atminties salos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Atminties salos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audronė Girdzijauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Atminties salos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Atminties salos" perkama kartu