TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Atminties salos

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 2.49 SoldOut

Knygos "Atminties salos" aprašymas

Knygos autorė, žinoma teatrologė, prisimena vaikystės dienas, prabėgusias Kaune, Permėje, Maskvoje, pokario Vilniuje, pasakojimą paįvairindama ekskursais į vėlesnius laikus. Šiltai piešiami ne tik artimieji – tėvas profesorius Vytautas Girdzijauskas, mama ar senelis Izidorius. Perteikiama nepakartojama senosios kartos inteligentų gyvenimo ir buities atmosfera, tradicijos, kultūros paveldas.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Atminties salos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Atminties salos", Audronė Girdzijauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Audronė Girdzijauskaitė su knyga "Atminties salos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Atminties salos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audronė Girdzijauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Atminties salos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Atminties salos" perkama kartu