⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atmosferos apsauga, I dalis. Aplinkos oro tarša ir kontrolė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 6.29 SoldOut

Knygos "Atmosferos apsauga, I dalis. Aplinkos oro tarša ir kontrolė" aprašymas

Leidinyje "Atmosferos apsauga, I dalis. Aplinkos oro tarša ir kontrolė" analizuojami aplinkos oro teršalai: jų susidarymas, kitimas ir sklaida, poveikis aplinkai, aptariama dujinių ir dalelių pavidalo taršalų analizės būdai, oro bandinių paėmimo ir analizės vietos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Atmosferos apsauga, I dalis. Aplinkos oro tarša ir kontrolė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie ekologiją

Gintaras Denafas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Atmosferos apsauga, I dalis. Aplinkos oro tarša ir kontrolė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Atmosferos apsauga, I dalis. Aplinkos oro tarša ir kontrolė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Atmosferos apsauga, I dalis. Aplinkos oro tarša ir kontrolė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Atmosferos apsauga, I dalis. Aplinkos oro tarša ir kontrolė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintaras Denafas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atmosferos apsauga, I dalis. Aplinkos oro tarša ir kontrolė" perkama kartu