Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-18


2022-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus " aprašymas

Knygoje „Atominiai įpročiai: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus“ įpročių ir sprendimų priėmimo guru James Clear pasakoja, kaip pačiais paprasčiausiais būdais susikurti įpročių sistemą, kuri padėtų, o ne trukdytų gyventi taip, kaip norite.

Tereikės menkų pokyčių, o rezultatai bus akivaizdūs. Būtent tai žada autorius ir su kaupu išpildo knygoje „Atominiai įpročiai: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus“. Vienas populiariausių pasaulyje lektorių, kurio patarimų klausia milijonai žmonių, tarp jų ir garsiausių pasaulyje sporto lygų bei komandų vadovai, atskleidžia savo sukurtą sistemą, kuri pakeis jūsų požiūrį į sėkmę ir tobulėjimą.

10 dalykų, kurių išmokys knyga „Atominiai įpročiai: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus“:

1. Sukurti sistemą, kad kasdien taptumėte 1% geresnis.
2. Atsikratyti blogų įpročių ir įtvirtinti gerus.
3. Išvengti įprastų klaidų, kurias daugelis daro bandydami pakeisti įpročius.
4. Įveikti motyvacijos ir valios stoką.
5. Įgyti pasitikėjimo savimi ir susikurti stipresnę asmenybę.
6. Rasti laiko naujiems įpročiams (net kai gyvenimas yra beprotiškas).
7. Susikurti aplinką, kuri palengvintų sėkmės siekimą.
8. Daryti mažus, lengvus pokyčius, kurie duotų įspūdingus rezultatus.
9. Sugrįžti į tinkamą kelią po nuklydimų.
10. Svarbiausia – kaip šias idėjas įgyvendinti praktiškai realiame gyvenime.

Knyga „Atominiai įpročiai“ yra itin išsamus ir praktiškas vadovas, mokantis susikurti gerus įpročius, atsikratyti blogų ir kasdien tobulėti. Jei jums kyla bėdų keičiant įpročius, nekaltinkite savęs, problema yra sistemoje, kurią jūs naudojate. Greičiausiai ji tiesiog neteisinga. Būtent todėl blogi įpročiai jus persekioja. Tačiau knygoje „Atominiai įpročiai“ rasite išbandytą planą, kuris leis pasiekti naujų aukštumų

Knygos autorius James Clear pristato savo sukurtą sistemą, kurioje remiasi naujausiomis biologijos, psichologijos ir neurologijos mokslų idėjomis. Jis taip pat pasakoja įkvepiančias garsių žmonių – menininkų, sportininkų, verslininkų – patirtis apie tai, kaip įpročių koregavimas padėjo jiems pasiekti to, ką jie pasiekė.

Nesvarbu, ar norite laimėti varžybas, mesti rūkyti, sulieknėti, atsikratyti streso ar pasiekti sėkmės, kuri nesibaigtų akimirksniu – knyga „Atominiai įpročiai: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus“ pateiks aiškias ir nesudėtingai įvykdomas gaires.

„Nepaprastai praktiška ir naudinga knyga. James Clear išgrynina svarbiausią informaciją apie įpročių formavimą, todėl išmoksite padaryti daugiau, susikoncentruodami į mažiau.“
Mark Manson, „New York Times“ bestselerio „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto“ autorius

„Atominiuose įpročiuose“ autorius paaiškins, kaip įveikti motyvacijos stoką, keisti savo aplinką, kad ji būtų palankesnė sėkmei ir rasti laiko naujiems (geresniems) įpročiams.“
Glamour.com

James Clear – knygų autorius ir lektorius, jo darbai buvo spausdinami leidiniuose New York Times, Time, Entrepreneur ir pristatomi mokslo įstaigose visame pasaulyje. Milijonai žmonių lankosi jo interneto svetainėje. J. Clear yra „Įpročių akademijos“ įkūrėjas ir konsultuoja organizacijas bei asmenis iš viso pasaulio.

Iš anglų kalbos vertė Diana Urbonė


  • Autorius: James Clear
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 318
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098254037

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-18

2021-02-20

Perskaičiau ir labai daug siūlomų metodikų pradėjau taikyti savo gyvenime.

2020-12-29

Knyga labai patiko. Labai paprastai išdėstoma informacija apie įpročius ir kaip jų laikytis. Plačiau apie tai kalbėjau savo podkaste Tobulėk su Knyga.

2020-12-17

Atskleidžia savo sukurtą sistemą, kuri pakeis jūsų požiūrį į sėkmę ir tobulėjimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

James Clear pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, James Clear tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus " perkama kartu