0

Atono kalno vienuolių išmintis

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 5,69 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 1.50 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Atono kalno vienuolių išmintis

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • ISBN ar kodas: 9789955294139

2020-11-30 5.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Atono kalno vienuolių išmintis " aprašymas

Kaip į Egėjo jūrą įkritęs milžiniško žvėries nagas, kitapus Turkijos stūksantis Atono kalnas jau daugiau kaip tūkstantį metų yra ortodoksų vienuolinis centras ir dvasiniai plaučiai. Jis tarsi brangenybių dėžutė saugo širdies maldą – garsiąją hesichastinę kontempliaciją, išgarsėjusią per Rusų piligrimo pasakojimus ir Mažąją širdies maldos Filokaliją.

Savo ankstesnėse knygose, skirtose Atono kalnui, Alainas Durelis aprašė vienuolių kasdienį gyvenimą, amžinybę spinduliuojančius jų veidus, Šventojo kalno grožį, o šioje leidžia kalbėti patiems kontempliacijos galiūnams, kurių išmintis patikimai veda mus dvasinio tobulėjimo keliu.

Iš prancūzų kalbos vertė Jūratė Grabytė

Parašykite atsiliepimą apie "Atono kalno vienuolių išmintis "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Alain Durel parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Atono kalno vienuolių išmintis , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Atono kalno vienuolių išmintis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Atono kalno vienuolių išmintis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Atono kalno vienuolių išmintis ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alain Durel tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Atono kalno vienuolių išmintis " perkama kartu