0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atostogų kamasutra. 64 meilės menai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Atostogų kamasutra. 64 meilės menai


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 9.45 SoldOut
Knygos "Atostogų kamasutra. 64 meilės menai" aprašymas
Karščiausias, erotiškiausias, labiausiai įkvepiantis Kamasutros vadovas! Ištisus šimtmečius Kamasutra moko įsimylėjėlius būdų, kaip sustiprinti aistrą, puoselėti intymumą ir tenkinti savo seksualinį apetitą. Atostogų Kamasutra - tikra šiuolaikinė senosios Kamasutros inkarnacija. Šis miegamojo vadovėlis, skirtas dvidešimt pirmojo amžiaus skaitytojui, moko, kaip jūsų santykiams įkvėpti aistros, kaip mėgautis visiškai kitokios plotmės malonumu ir kaip kasdienį mylėjimąsi pagyvinti ypatingomis erotinėmis technikomis. Atostogų Kamasutra pakurstys fantazijas nuostabiomis tropikų rojuje fotografuotomis nuotraukomis ir pavirs tikru įkvėpimo šaltiniu jūsų miegamajame. Jūs išmoksite...
* „Aštuonių oralinių menų", kurie aptemdys vyrams protus,
* Erotinių bučinių technikos ir nuostabaus „suvirpinančio" bučinio,
* Šešiasdešimt keturių orgazmą sukeliančių padėčių ir subtilių jų variantų nesibaigiančio malonumo labui.
Išlaisvinkite save...

  • Autorius: Suzie Heumann
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 182
  • ISBN ar kodas: 9789955386650

Parašykite atsiliepimą apie "Atostogų kamasutra. 64 meilės menai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Protas, kūnas ir dvasia

Suzie Heumann parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Atostogų kamasutra. 64 meilės menai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Atostogų kamasutra. 64 meilės menai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Atostogų kamasutra. 64 meilės menai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Atostogų kamasutra. 64 meilės menai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Suzie Heumann tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atostogų kamasutra. 64 meilės menai" perkama kartu