0

Pirkėjų atsiliepimai

Atpažink – išgirsk – surask – parašyk – perskaityk – nuspalvink

Kaina internetu: 2,69 €
Kaina knygyne: 3,49 €*
Sutaupote: 0,80 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Atpažink – išgirsk – surask – parašyk – perskaityk – nuspalvink" aprašymas

Pratybų sąsiuvinis „Atpažink – surask – parašyk – perskaityk – nuspalvink“ skirtas foneminei klausai lavinti, lietuvių abėcėlės spausdintinėms ir rašytinėms raidėms pažinti, rašymo ir skaitymo įgūdžiams įtvirtinti, smulkiajai motorikai ir dėmesiui lavinti.

Pratybose kiekvienai abėcėlės raidei skirtas vienas puslapis. Piešinio raktinė raidė – paraštėje esanti didžioji spausdintinė raidė bei didžioji spausdintinė raidė, esanti kiekvienoje iš bet kurių raidei skirtų dalių. Vaikas, atpažinęs, suradęs, užrašęs pirmąją piešinėlio raidę, ieško mažųjų spausdintinių raidžių žodžiui parašyti (gali tęsti raidžių rašymą paraštėje). Parašęs perskaito. Perskaitęs nuspalvina piešinėlį.


  • Autorius: Daiva Šonkevičienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • Formatas: 17x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955324836

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Atpažink – išgirsk – surask – parašyk – perskaityk – nuspalvink"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Atpažink – išgirsk – surask – parašyk – perskaityk – nuspalvink", kurį pristato Daiva Šonkevičienė. Siūlome ne tik išsamų "Atpažink – išgirsk – surask – parašyk – perskaityk – nuspalvink" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Daiva Šonkevičienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Atpažink – išgirsk – surask – parašyk – perskaityk – nuspalvink". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Atpažink – išgirsk – surask – parašyk – perskaityk – nuspalvink" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Atpažink – išgirsk – surask – parašyk – perskaityk – nuspalvink" perkama kartu