0

Atrandu ir spalvinu Klaipėdą

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Atrandu ir spalvinu Klaipėdą

  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9786098168846

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Atrandu ir spalvinu Klaipėdą" aprašymas

Ši spalvinimo knygelė "Atrandu ir spalvinu Klaipėdą" supažindina su mūsų uostamiesčiu. Piešiniuose pavaizduotas Klaipėdos senamiestis.

Nuspalvintus paveikslėlius galima įrėminti, papuošti jais interjerą arba padovanoti draugams.

Parašykite atsiliepimą apie "Atrandu ir spalvinu Klaipėdą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Atrandu ir spalvinu Klaipėdą, kurį parašė Arūnas Bėkšta, Zita Genienė. Siūlome ne tik išsamų Atrandu ir spalvinu Klaipėdą aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Arūnas Bėkšta, Zita Genienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Atrandu ir spalvinu Klaipėdą. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Atrandu ir spalvinu Klaipėdą dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Atrandu ir spalvinu Klaipėdą" perkama kartu