0

Atrask pasaulį. Pažink pasaulio šalis

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Atrask pasaulį. Pažink pasaulio šalis

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 22x32, dėžutė
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9786090129685

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Atrask pasaulį. Pažink pasaulio šalis" aprašymas

Atvertęs šią knygą sužinosi daugybę dalykų apie mus supantį pasaulį. Čia gausu svarbiausių faktų ir įvairiausių įdomybių, būdingų tik tam tikrai šaliai ar regionui.

Smagios kelionės!


Rinkinį "Atrask pasauli" sudaro:

64 puslapių knyga

Didelis magnetinis žemėlapis

81 spalvotas magnetas

Parašykite atsiliepimą apie "Atrask pasaulį. Pažink pasaulio šalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Atrask pasaulį. Pažink pasaulio šalis, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Atrask pasaulį. Pažink pasaulio šalis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Atrask pasaulį. Pažink pasaulio šalis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Atrask pasaulį. Pažink pasaulio šalis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Atrask pasaulį. Pažink pasaulio šalis" perkama kartu