0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Atraskime humanitarinę teisę. Mokinio knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Atraskime humanitarinę teisę. Mokinio knyga


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Atraskime humanitarinę teisę. Mokinio knyga" aprašymas
Tai verstas leidinys pagal tarptautinę humanitarinės teisės mokymo programą, kuri 2001 m. jau buvo išmėginta daugiau nei dešimtyje pasaulio valstybių ir ekspertų puikiai įvertinta. Programos tikslas – supažindinti moksleivius su pagrindinėmis humanitarinės teisės taisyklėmis, ugdyti jų pagarbą gyvybei ir žmogaus orumui, skatinti kritišką mąstymą ir aktyvų domėjimąsi pasaulio įvykiais.

  • Autorius:
  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 380
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955595000

Parašykite atsiliepimą apie "Atraskime humanitarinę teisę. Mokinio knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Atraskime humanitarinę teisę. Mokinio knyga, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Atraskime humanitarinę teisę. Mokinio knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Atraskime humanitarinę teisę. Mokinio knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Atraskime humanitarinę teisę. Mokinio knyga palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Atraskime humanitarinę teisę. Mokinio knyga" perkama kartu